WERTYKULATOR COMBI 38 P COMFORT

Numer produktu: 112799 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik: AL-KO 144 F / Spalinowy
  • Cm3 / kW / obr./min: 53 / 1,3 / 6 100
  • Regulacja głębokości: Centralna, 5-stopniowa
  • Szerokość robocza: 38 cm
  • Powierzchnia robocza: 1 200 m2
  • Wałek wertykulujący: 14 stalowych noży
  • Wałek napowietrzający: 24 stalowe sprężynki
  • Kosz: 55 l
  • Waga: 24,1 kg

Wertykulator COMBI 38 P COMFORT

Wertykulator AL-KO Combi 38 P Comfort wspiera Cię w pielęgnacji trawników. Jego niewielka waga i doskonała zwrotność sprawiają, że jest idealnym pomocnikiem do trawników o powierzchni do 1 200 m².

Z spalinowym wertykulatorem AL-KO Combi 38 P Comfort możesz pracować ciągle bez przerw na ładowanie akumulatora w przydomowym ogrodzie. Wysokość kierownicy można w kilku prostych krokach dostosować do własnych potrzeb, co oznacza, że ​​możesz pracować ergonomicznie i bez zmęczenia. Napowietrz swój trawnik, aby znów oddychał i miał możliwość wchłonięcia składników odżywczych.

 

Szczegóły techniczne wertykulatora COMBI 38 P COMFORT

Wertykulator spalinowy AL-KO Combi 38 P Comfort jest zasilany silnikiem spalinowym AL-KO 144 F o mocy 1,3 kW. Oznacza to, że wertykulator spalinowy może być używany bez przerwy, a Ty nie musisz wymieniać akumulatora.

Dzięki dużej szerokości roboczej 38 cm i kompaktowej konstrukcji wertykulator gwarantuje wygodną pracę i szybki postęp pracy, nawet na większych trawnikach.

Głębokość roboczą można ustawić za pomocą 1 dźwigni - centralnie w 5 krokach. Wałek wertykulujący jest wyposażony w 14 wytrzymałych stalowych noży, dzięki czemu wertykulator spalinowy AL-KO Combi 38 P Comfort ma długą żywotność. Mech i chwasty są trwale usuwane. W razie potrzeby wał wertykulujący można w kilku prostych krokach zastąpić wałkiem napowietrzającym z wydajnymi stalowymi sprężynami, co oznacza, że ​​jednym urządzeniem można nie tylko wertykulować trawnik, ale również go napowietrzać.

 

Sprzedaż wertykulatora COMBI 38 P COMFORT

Wertykulatory można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 112799
EAN 4003718042238
Waga netto w kg 20.94 KG
Szerokość produktu w cm 55 CM
Waga brutto w kg 23.46 KG
Wysokość produktu w cm 109 CM
Długość produktu w cm 106 CM
Obudowa Plastikowy
Szerokość robocza 38 CM
Liczba noży stalowych 14
Maks. głęb. wertykulacji w mm 17 MM
Min. głęb. wertykulacji w mm 2 MM
Szerokość pracy - aercja 37 CM
Scarifying Max Depth (mm) 17 MM
Scarifying Min Depth (mm) 2 MM
Numer zębów rolki wentylatora 24
Możliwa wentylacja tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 99
Petrol Engine E10 OK? Yes
Linia Comfort
Marka AL-KO

Power supply

Silnik Spalinowy

Handle system

Regulacja wysokości kierownicy tak
Składana kierownica tak

Working area

powierzchnia do mkw 1200 QM
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
pojemność kosza 55 L
Materiał kosza Materiał

Traction System

Średnica tylnych kół w mm 65 MM
Średnica przednich kół w mm 205 MM
Koła z łożyskami kulkowymi nie

Engine

Ssanie automatyczne Nie
Pojemność zbiornika paliwa w l 1.2 L
Elektryczny rozrusznik nie
Pojemność w cm³ 53
Obr./min 6100
Moc w kW 1.3 KW
Primer tak
Ilość cylindrów 1

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (9.96MB)
Download (4.02MB)
Deklaracje zgodności Download (234.2KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.