WERTYKULATOR COMFORT 36 E COMBI CARE

Numer produktu: 113465 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Moc / Silnik: 1 500 W / Elektryczny
  • Regulacja głębokości: Centralna, 5-stopniowa
  • Szerokość robocza: 36 cm
  • Powierzchnia robocza: 800 m2
  • Wałek wertykulujący: 20 stalowych noży
  • Wałek napowietrzający: 44 stalowe sprężynki
  • Kosz: 55 l
  • Waga: 15 kg

Wertykulator COMBI 36 E COMFORT

Wertykulator AL-KO Combi 36 E Comfort wspiera Cię w pielęgnacji trawników. Jego niewielka waga i doskonała zwrotność sprawiają, że jest idealnym pomocnikiem do trawników o powierzchni do 800 m².

Z elektrycznym wertykulatorem AL-KO Combi 36 E Comfort możesz pracować cicho i bez spalin w przydomowym ogrodzie. Wysokość kierownicy można w kilku prostych krokach dostosować do własnych potrzeb, co oznacza, że ​​możesz pracować ergonomicznie i bez zmęczenia. Napowietrz swój trawnik, aby znów oddychał i miał możliwość wchłonięcia składników odżywczych.

 

Szczegóły techniczne wertykulatora COMBI 36 E COMFORT

Wertykulator elektryczny AL-KO Combi 36 E Comfort jest zasilany silnikiem o mocy 1500 W, który może być zasilany z sieci domowej (230 V). Oznacza to, że wertykulator elektryczny może być używany bez przerwy, a Ty nie musisz wymieniać akumulatora lub uzupełniać paliwa we wertykulatorze.

Dzięki dużej szerokości roboczej 36 cm i kompaktowej konstrukcji wertykulator gwarantuje wygodną pracę i szybki postęp pracy, nawet na większych trawnikach.

Głębokość roboczą można ustawić za pomocą 1 dźwigni - centralnie w 5 krokach. Wałek wertykulujący jest wyposażony w 20 wytrzymałych stalowych noży, dzięki czemu wertykulator elektryczny AL-KO Combi 36 E Comfort ma długą żywotność. Mech i chwasty są trwale usuwane. W razie potrzeby wał wertykulujący można w kilku prostych krokach zastąpić wałkiem napowietrzającym z wydajnymi stalowymi sprężynami, co oznacza, że ​​jednym urządzeniem można nie tylko wertykulować trawnik, ale również go napowietrzać.

 

Sprzedaż wertykulatora COMBI 36 E COMFORT

Wertykulatory można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Twoje korzyści

Mały, składany, poręczny

Mały, składany, poręczny

Wertykulator składa się w mgnieniu oka dzięki dwom szybkim zapięciom. Pozwala to na łatwy transport i przechowywanie, nie wymagające wiele miejsca.

Nie zbacza z drogi

Nie zbacza z drogi

Dwa wymienne wałki dbają o optymalny efekt pracy. Kolejne ułatwienie stanowi ergonomiczna kierownica.

Praca zawsze na właściwym poziomie

Praca zawsze na właściwym poziomie

Głębokość pracy ustawiamy jednym ruchem (możliwość wyboru jednego z pięciu poziomów ). Jest to istotne, ponieważ noże podczas wertykulacji powinny ledwo dotykać ziemi, aby się niepotrzebnie za szybko nie zużyły i nie zniszczyły korzeni traw..

Dane techniczne

Silnik Elektryczny
Moc silnika w W 1500 W
Waga netto w kg 15 KG
pojemność kosza 55 L
Wysokość produktu w cm 112 CM
Długość produktu w cm 111 CM
Szerokość produktu w cm 53 CM
Waga brutto w kg 17 KG
Materiał kosza Materiał
powierzchnia do mkw 800 QM
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 5-krotna
Obudowa Plastikowy
Średnica przednich kół w mm 140 MM
Średnica tylnych kół w mm 160 MM
Regulacja wysokości kierownicy tak
Składana kierownica tak
Koła z łożyskami kulkowymi nie
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Szerokość robocza 36 CM
Liczba noży stalowych 20
Maks. głęb. wertykulacji w mm 12 MM
Min. głęb. wertykulacji w mm 5 MM
Szerokość pracy - aercja 36 CM
Scarifying Max Depth (mm) 12 MM
Scarifying Min Depth (mm) 5 MM
Numer zębów rolki wentylatora 44
Możliwa wentylacja tak
Długość kartonu w cm 57 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 94
Marka AL-KO
Linia Comfort
Instrukcje Download (4.1MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.