WERTYKULATOR COMFORT 36 E COMBI CARE

Numer produktu: 113465 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Moc / Silnik: 1 500 W / Elektryczny
  • Regulacja głębokości: Centralna, 5-stopniowa
  • Szerokość robocza: 36 cm
  • Powierzchnia robocza: 800 m2
  • Wałek wertykulujący: 20 stalowych noży
  • Wałek napowietrzający: 44 stalowe sprężynki
  • Kosz: 55 l
  • Waga: 15 kg

Wertykulator COMBI 36 E COMFORT

Wertykulator AL-KO Combi 36 E Comfort wspiera Cię w pielęgnacji trawników. Jego niewielka waga i doskonała zwrotność sprawiają, że jest idealnym pomocnikiem do trawników o powierzchni do 800 m².

Z elektrycznym wertykulatorem AL-KO Combi 36 E Comfort możesz pracować cicho i bez spalin w przydomowym ogrodzie. Wysokość kierownicy można w kilku prostych krokach dostosować do własnych potrzeb, co oznacza, że ​​możesz pracować ergonomicznie i bez zmęczenia. Napowietrz swój trawnik, aby znów oddychał i miał możliwość wchłonięcia składników odżywczych.

 

Szczegóły techniczne wertykulatora COMBI 36 E COMFORT

Wertykulator elektryczny AL-KO Combi 36 E Comfort jest zasilany silnikiem o mocy 1500 W, który może być zasilany z sieci domowej (230 V). Oznacza to, że wertykulator elektryczny może być używany bez przerwy, a Ty nie musisz wymieniać akumulatora lub uzupełniać paliwa we wertykulatorze.

Dzięki dużej szerokości roboczej 36 cm i kompaktowej konstrukcji wertykulator gwarantuje wygodną pracę i szybki postęp pracy, nawet na większych trawnikach.

Głębokość roboczą można ustawić za pomocą 1 dźwigni - centralnie w 5 krokach. Wałek wertykulujący jest wyposażony w 20 wytrzymałych stalowych noży, dzięki czemu wertykulator elektryczny AL-KO Combi 36 E Comfort ma długą żywotność. Mech i chwasty są trwale usuwane. W razie potrzeby wał wertykulujący można w kilku prostych krokach zastąpić wałkiem napowietrzającym z wydajnymi stalowymi sprężynami, co oznacza, że ​​jednym urządzeniem można nie tylko wertykulować trawnik, ale również go napowietrzać.

 

Sprzedaż wertykulatora COMBI 36 E COMFORT

Wertykulatory można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

111
53 CM
112 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 94
Materiał kosza Materiał
Średnica przednich kół w mm 140 MM
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 81
Możliwość zam. zaczepu Tak
Szerokość robocza 36
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 5-krotna
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 4
Obudowa Plastikowy
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Możliwa wentylacja tak
Szerokość pracy - aercja 36
Wartość drgań w m/s² 3
powierzchnia do mkw 800
pojemność kosza 55 L
Koła z łożyskami kulkowymi nie
Waga netto w kg 15 KG
Numer zębów rolki wentylatora 44
Liczba noży stalowych 20
Poziom hałasu w dB(A) 90
Silnik Elektryczny
Wartość K w m/s² 1
Średnica tylnych kół w mm 160 MM
Marka AL-KO
Linia Comfort
Moc silnika w W 1500
Regulacja wysokości kierownicy tak
Składana kierownica tak
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.