WERTYKULATOR ELEK. 516 SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127374
OxSaleableIsNotOne: 0 Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
Elektryczny wertykulator solo® by AL-KO 516 niezawodnie usuwa mech z darni za pomocą 15 solidnych stalowych ostrzy o szerokości roboczej 36 cm , W rezultacie trawnik dostaje wystarczająco dużo powietrza . Wygodne opuszczanie mechanizmu noża , Płynna regulacja głębokości roboczej , Lekkie koła z łożyskami kulkowymi .
...

Dane techniczne

Numer produktu 127374
EAN 4003718055900
Waga netto w kg 29 KG
Waga brutto w kg 31 KG
Obudowa Stal
Szerokość robocza 36 CM
Liczba noży stalowych 15
Możliwa wentylacja nie
Gwar. poziom hałasu w db(A) 79
Linia Comfort
Marka solo® by AL-KO

Power supply

Silnik Elektryczny

Handle system

Regulacja wysokości kierownicy tak
Składana kierownica tak

Working area

powierzchnia do mkw 1000 QM
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
pojemność kosza 40 L
Materiał kosza Materiał

Engine

Moc silnika w W 1800 W

Traction System

Średnica tylnych kół w mm 200 MM
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Koła z łożyskami kulkowymi tak

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (5.94MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.