WERTYKULATOR ELEK. 516 SOLO BY AL-KO

Numer produktu: 127374
NoStockAndUnderStockNotAloowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
Elektryczny wertykulator solo® by AL-KO 516 niezawodnie usuwa mech z darni za pomocą 15 solidnych stalowych ostrzy o szerokości roboczej 36 cm , W rezultacie trawnik dostaje wystarczająco dużo powietrza . Wygodne opuszczanie mechanizmu noża , Płynna regulacja głębokości roboczej , Lekkie koła z łożyskami kulkowymi .

Dane techniczne

pojemność kosza 40
Możliwa wentylacja nie
Obudowa Stal
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 79
powierzchnia do mkw 1000
Poziom hałasu w dB(A) 77
Wartość drgań w m/s² 3.5
Materiał kosza Materiał
Możliwość zam. zaczepu Tak
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Szerokość robocza 36
Liczba noży stalowych 15
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 80
Średnica tylnych kół w mm 200
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Silnik Elektryczny
Marka solo® by AL-KO
Linia Comfort
Moc silnika w W 1800
Regulacja wysokości kierownicy tak
Składana kierownica tak

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.