Informujemy, że zamówienia złożone po 15.12.2022 roku będą realizowane od 02.01.2023 r. Dziękujmy za zrozumienie i Życzymy Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2023

WERTYKULATOR SPAL. 518 SOLO BY

Numer produktu: 127375 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik: Honda GP 160 / Spalinowy
  • Cm3 / kW / obr./min: 163 / 3,2 / 3 000
  • Regulacja głębokości: 0-25 mm
  • Szerokość robocza: 36 cm
  • Powierzchnia robocza: 2 000 m2
  • Wałek wertykulujący: 15 stalowych noży
  • Kosz: 40 l
  • Waga: 32 kg

Wertykulator 518 solo® by AL-KO

Wertykulator 518 solo® by AL-KO wspiera Cię w pielęgnacji trawników. Jego niewielka waga i doskonała zwrotność sprawiają, że jest idealnym pomocnikiem do trawników o powierzchni do 1 200 m².

Z spalinowym wertykulatorem 518 solo® by AL-KO możesz pracować ciągle bez przerw na ładowanie akumulatora w przydomowym ogrodzie. Wysokość kierownicy można w kilku prostych krokach dostosować do własnych potrzeb, co oznacza, że ​​możesz pracować ergonomicznie i bez zmęczenia. Napowietrz swój trawnik, aby znów oddychał i miał możliwość wchłonięcia składników odżywczych.

 

Szczegóły techniczne wertykulatora 518 solo® by AL-KO

Wertykulator spalinowy 518 solo® by AL-KO jest zasilany silnikiem spalinowym AL-KO 144 F o mocy 1,3 kW. Oznacza to, że wertykulator spalinowy może być używany bez przerwy, a Ty nie musisz wymieniać akumulatora.

Dzięki dużej szerokości roboczej 38 cm i kompaktowej konstrukcji wertykulator gwarantuje wygodną pracę i szybki postęp pracy, nawet na większych trawnikach.

Głębokość roboczą można ustawić za pomocą 1 dźwigni - centralnie w 5 krokach. Wałek wertykulujący jest wyposażony w 14 wytrzymałych stalowych noży, dzięki czemu wertykulator spalinowy 518 solo® by AL-KO ma długą żywotność. Mech i chwasty są trwale usuwane.

 

Sprzedaż wertykulatora 518 solo® by AL-KO

Wertykulatory można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Moc w kW 3.6 KW
Marka solo by AL-KO
Silnik Honda GP 160
Pojemność w cm³ 163
Typ silnika 4-sowowy
Obr./min 3200
Ilość cylindrów 1
Elektryczny rozrusznik nie
Ssanie automatyczne Tak
Linia Comfort
Regulacja wysokości kierownicy tak
Składana kierownica tak
Wartość K w m/s² 0.5
Możliwa wentylacja nie
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
pojemność kosza 40 L
Średnica przednich kół w mm 200 MM
powierzchnia do mkw 1200
Wartość drgań w m/s² 3.5
Poziom hałasu w dB(A) 92
Gwar. poziom hałasu w db(A) 93
Średnica tylnych kół w mm 200 MM
Możliwość zam. zaczepu Tak
Obudowa Stal
Silnik Spalinowy
Szerokość robocza 36 CM
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 80
Materiał kosza Materiał
Liczba noży stalowych 15
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Waga netto w kg 35 KG
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.