WERTYKULATOR SPAL. 518 SOLO BY

Numer produktu: 127375 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik: Honda GP 160 / Spalinowy
  • Cm3 / kW / obr./min: 163 / 3,2 / 3 000
  • Regulacja głębokości: 0-25 mm
  • Szerokość robocza: 36 cm
  • Powierzchnia robocza: 2 000 m2
  • Wałek wertykulujący: 15 stalowych noży
  • Kosz: 40 l
  • Waga: 32 kg

Wertykulator 518 solo® by AL-KO

Wertykulator 518 solo® by AL-KO wspiera Cię w pielęgnacji trawników. Jego niewielka waga i doskonała zwrotność sprawiają, że jest idealnym pomocnikiem do trawników o powierzchni do 1 200 m².

Z spalinowym wertykulatorem 518 solo® by AL-KO możesz pracować ciągle bez przerw na ładowanie akumulatora w przydomowym ogrodzie. Wysokość kierownicy można w kilku prostych krokach dostosować do własnych potrzeb, co oznacza, że ​​możesz pracować ergonomicznie i bez zmęczenia. Napowietrz swój trawnik, aby znów oddychał i miał możliwość wchłonięcia składników odżywczych.

 

Szczegóły techniczne wertykulatora 518 solo® by AL-KO

Wertykulator spalinowy 518 solo® by AL-KO jest zasilany silnikiem spalinowym AL-KO 144 F o mocy 1,3 kW. Oznacza to, że wertykulator spalinowy może być używany bez przerwy, a Ty nie musisz wymieniać akumulatora.

Dzięki dużej szerokości roboczej 38 cm i kompaktowej konstrukcji wertykulator gwarantuje wygodną pracę i szybki postęp pracy, nawet na większych trawnikach.

Głębokość roboczą można ustawić za pomocą 1 dźwigni - centralnie w 5 krokach. Wałek wertykulujący jest wyposażony w 14 wytrzymałych stalowych noży, dzięki czemu wertykulator spalinowy 518 solo® by AL-KO ma długą żywotność. Mech i chwasty są trwale usuwane.

 

Sprzedaż wertykulatora 518 solo® by AL-KO

Wertykulatory można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127375
EAN 4003718055917
Waga netto w kg 35 KG
Waga brutto w kg 37 KG
Obudowa Stal
Szerokość robocza 36 CM
Liczba noży stalowych 15
Możliwa wentylacja nie
Gwar. poziom hałasu w db(A) 93
Marka solo® by AL-KO
Linia Comfort

Power supply

Silnik Spalinowy

Handle system

Regulacja wysokości kierownicy tak
Składana kierownica tak

Working area

powierzchnia do mkw 1200 QM
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
pojemność kosza 40 L
Materiał kosza Materiał

Traction System

Średnica tylnych kół w mm 200 MM
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Koła z łożyskami kulkowymi tak

Engine

Ssanie automatyczne Tak
Pojemność zbiornika paliwa w l 3.1 L
Elektryczny rozrusznik nie
Pojemność w cm³ 163
Obr./min 3200
Moc w kW 3.6 KW
Silnik Honda GP 160
Primer nie
Ilość cylindrów 1

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (4.8MB)
Deklaracje zgodności Download (303.01KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.