WERTYKULATOR SPAL. 518 SOLO BY

Numer produktu: 127375 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik: Honda GP 160 / Spalinowy
  • Cm3 / kW / obr./min: 163 / 3,2 / 3 000
  • Regulacja głębokości: 0-25 mm
  • Szerokość robocza: 36 cm
  • Powierzchnia robocza: 2 000 m2
  • Wałek wertykulujący: 15 stalowych noży
  • Kosz: 40 l
  • Waga: 32 kg

Wertykulator 518 solo by AL-KO

Wertykulator 518 solo by AL-KO wspiera Cię w pielęgnacji trawników. Jego niewielka waga i doskonała zwrotność sprawiają, że jest idealnym pomocnikiem do trawników o powierzchni do 1 200 m².

Z spalinowym wertykulatorem 518 solo by AL-KO możesz pracować ciągle bez przerw na ładowanie akumulatora w przydomowym ogrodzie. Wysokość kierownicy można w kilku prostych krokach dostosować do własnych potrzeb, co oznacza, że ​​możesz pracować ergonomicznie i bez zmęczenia. Napowietrz swój trawnik, aby znów oddychał i miał możliwość wchłonięcia składników odżywczych.

 

Szczegóły techniczne wertykulatora 518 solo by AL-KO

Wertykulator spalinowy 518 solo by AL-KO jest zasilany silnikiem spalinowym AL-KO 144 F o mocy 1,3 kW. Oznacza to, że wertykulator spalinowy może być używany bez przerwy, a Ty nie musisz wymieniać akumulatora.

Dzięki dużej szerokości roboczej 38 cm i kompaktowej konstrukcji wertykulator gwarantuje wygodną pracę i szybki postęp pracy, nawet na większych trawnikach.

Głębokość roboczą można ustawić za pomocą 1 dźwigni - centralnie w 5 krokach. Wałek wertykulujący jest wyposażony w 14 wytrzymałych stalowych noży, dzięki czemu wertykulator spalinowy 518 solo by AL-KO ma długą żywotność. Mech i chwasty są trwale usuwane.

 

Sprzedaż wertykulatora 518 solo by AL-KO

Wertykulatory można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Poziom hałasu w dB(A) 92
Wartość drgań w m/s² 3.5
Możliwa wentylacja nie
Silnik Spalinowy
Możliwość zam. zaczepu Tak
Ssanie automatyczne Tak
Wskaźn. poz. napełnienia kosza nie
Gwar. poziom hałasu w db(A) 93
Regulacja wysokości kierownicy tak
Ilość cylindrów 1
Silnik Honda GP 160
Liczba noży stalowych 15
Linia Comfort
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 80
Moc w kW 3.6
Szerokość robocza 36
Marka solo by AL-KO
Obr./min 3200
Elektryczny rozrusznik nie
Materiał kosza Materiał
powierzchnia do mkw 1200
Typ silnika 4-sowowy
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Pojemność zbiornika paliwa w l 3.1
Składana kierownica tak
Pojemność w cm³ 163
Primer nie
Obudowa Stal
Średnica tylnych kół w mm 200
Średnica przednich kół w mm 200
pojemność kosza 40
Instrukcje Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.