WÓZEK DO AGREGATU

Numer produktu: 113346 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Wózek do agregatu
  • Zestaw kołowy z uchwytem do wygodnego transportu naszych agregatów prądotwórczych
  • Pasuje do modeli: 2500 C, 3500 C, 6500 D-C

Wózek do agregatu

Szybki i wygodny transport agregatów prądotwórczych jest możliwy dzięki użyciu wózka kołowego z uchwytami.

 

Szczegóły techniczne wózka do agregatu

Zestaw kołowy z uchwytem do wygodnego transportu naszych agregatów prądotwórczych. Pasuje do modeli: 2500 C, 3500 C, 6500 D-C.

 

Sprzedaż wózka do agregatu

Wózek do agregatu można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113346
EAN 4003718055610
Waga brutto w kg 6.5 KG
Marka AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.