GLEBOGRYZARKA 7505 VR sbA

Numer produktu: 127321 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik: Honda GP 160
  • cm3 / kW / obr.min: 163 / 3,6 / 3 200
  • Nóż pielący: 4 sztuki, ⌀ 30 cm, gwiazdy spulchniające 4/6
  • Szerokość robocza: 50-75 cm
  • Bieg do przodu: Tak
  • Bieg wsteczny: Tak
  • Waga: 51 kg

Glebogryzarka 7505 VR sbA

Glebogryzarka 7505 VR sbA to Twój zwinny pomocnik do wydajnego i oszczędzającego czas użytkowania w ogrodzie. Glebogryzarka 7505 VR sbA dobrze przygotowuje glebę przed siewem, spulchnia ją i nawozi dzięki świeżej wierzchniej warstwie gleby.

Wytrzymała i zwrotna glebogryzarka 7505 VR sbA jest idealnym pomocnikiem, szczególnie dla ogrodników zaawansowanych. Dzięki temu uprawa gleby jest bardzo łatwa i przyjazna dla operatora.

 

Szczegóły techniczne glebogryzarki 7505 VR sbA

Dzięki glebogryzarce 7505 VR sbA spulchnianie małych powierzchni jest łatwe i szybkie. Dzięki regulowanej szerokości roboczej od 50 do 75 cm możesz dotrzeć do każdego zakątka swojego ogrodu.

Aktywnie pracujące, specjalnie ukształtowane cztery noże pielące (gwiazdy spulchniające 4/6) są specjalnie zaprojektowane do uprawy gleby, a dzięki silnikowi o mocy 3,6 kW, ważące 51 kg, ma niezbędną siłę uciągu do efektywnej pracy. Ergonomiczny uchwyt ma płynną regulację wysokości i można go złożyć do transportu. Glebogryzarka oprócz biegu do przodu posiada również bieg wsteczny.

Zdejmowane koło transportowe umożliwia wygodniejszą zmianę miejsca użytkowania. Ponadto wysokiej jakości osłona wykonana z wytrzymałej blachy stalowej chroni operatora przed wyrzucanymi kamieniami i ziemią.

 

Sprzedaż glebogryzarki 7505 VR sbA

Glebogryzarki można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 127321
EAN 4003718055023
Waga netto w kg 51 KG
Wysokość produktu w cm 115 CM
Długość produktu w cm 150 CM
Waga brutto w kg 56 KG
Głębokość robocza cm 15 CM
Szerokość produktu w cm 75 CM
Średnica noża w cm 32 MM
Liczba noży 6 ST
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Marka solo® by AL-KO
Linia Comfort

Mowing System

Szerokość robocza w cm 75 CM

Engine

Elektryczny rozrusznik nie
Pojemność w cm³ 163
Obr./min 3200
Moc w kW 3.6 KW
Silnik Honda GP 160
Primer tak

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (5.11MB)
Deklaracje zgodności Download (81.75KB)
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.