GLEBOGRYZARKA MH 1150 PREMIUM

Numer produktu: 113972 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • cm3 / kW / obr.min: 212 / 3,6 / 3 100
  • Powierzchnia pracy: 670 m2
  • Nóż pielący: 8 sztuk, ⌀ 32 cm
  • Szerokość robocza: 115 cm
  • Bieg do przodu: Tak, 2
  • Bieg wsteczny: Tak, 1
  • Waga: 98 kg

Najczęściej kupowane razem

3.119,00 zł
Ten produkt
61,50 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

3.180,50 zł

Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Glebogryzarka MH 1150 Premium

Glebogryzarka MH 1150 Premium to Twój niezastąpiony pomocnik do wydajnego i oszczędzającego czas użytkowania w ogrodzie. Glebogryzarka AL-KO MH 1150 Premium dobrze przygotowuje glebę przed siewem, spulchnia ją i nawozi dzięki świeżej wierzchniej warstwie gleby.

Niezawodna i zwrotna glebogryzarka MH 1150 Premium jest idealnym pomocnikiem. Dzięki niej uprawa gleby jest bardzo łatwa i przyjazna dla operatora.

 

Szczegóły techniczne glebogryzarki MH 1150 Premium

Dzięki glebogryzarce MH 1150 Premium spulchnianie powierzchni jest łatwe i szybkie. Dzięki szerokości roboczej 115 cm możesz dotrzeć do każdego zakątka swojego ogrodu, a praca jest szybka i przyjemna.

Aktywnie pracujące, specjalnie ukształtowane sześć noży pielących są specjalnie zaprojektowane do uprawy gleby, a dzięki silnikowi o mocy 3,6 kW, ważące 98 kg, ma niezbędną siłę uciągu do efektywnej pracy. Ergonomiczny uchwyt ma płynną regulację wysokości i można go złożyć do transportu.

Zdejmowane koło transportowe umożliwia wygodniejszą zmianę miejsca użytkowania. Ponadto wysokiej jakości osłona wykonana z wytrzymałej blachy stalowej chroni operatora przed wyrzucanymi kamieniami i ziemią.

 

Sprzedaż glebogryzarki MH 1150 Premium

Glebogryzarki można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113972
EAN 4003718063233
Waga netto w kg 98 KG
Głębokość robocza cm 32 CM
Średnica noża w cm 36 CM
Liczba noży 8 ST
Marka AL-KO
Linia Premium

Mowing System

Szerokość robocza w cm 115 CM

Working area

powierzchnia do mkw 670 QM

Engine

Ssanie automatyczne Nie
Elektryczny rozrusznik nie
Pojemność w cm³ 212
Moc w kW 3.6 KW
Primer nie

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (8.56MB)
Deklaracje zgodności Download (110.06KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.