GLEBOGRYZARKA MH 360 EASY

Numer produktu: 113969 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • cm3 / kW / obr.min: 139 / 2,2 / 3 100
  • Powierzchnia pracy: 150 m2
  • Nóż pielący: 4 sztuki, ⌀ 25 cm
  • Szerokość robocza: 36 cm
  • Bieg do przodu: Tak, 1
  • Bieg wsteczny: Nie
  • Waga: 34 kg

Najczęściej kupowane razem

numer art. 113969
1.599,00 zł
Ten produkt
45,97 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.644,97 zł *

Glebogryzarka MH 360 Easy

Glebogryzarka MH 360 Easy to Twój zwinny pomocnik do wydajnego i oszczędzającego czas użytkowania w ogrodzie. Glebogryzarka AL-KO MH 360 Easy dobrze przygotowuje glebę przed siewem, spulchnia ją i nawozi dzięki świeżej wierzchniej warstwie gleby.

Lekka i zwrotna glebogryzarka MH 360 Easy jest idealnym pomocnikiem, szczególnie dla ogrodników hobbystów. Dzięki temu uprawa gleby jest bardzo łatwa i przyjazna dla operatora.

 

Szczegóły techniczne glebogryzarki MH 360 Easy

Dzięki glebogryzarce MH 360 Easy spulchnianie małych powierzchni jest łatwe i szybkie. Dzięki szerokości roboczej 36 cm możesz dotrzeć do każdego zakątka swojego ogrodu.

Aktywnie pracujące, specjalnie ukształtowane cztery noże pielące są specjalnie zaprojektowane do uprawy gleby, a dzięki silnikowi o mocy 2,2 kW, ważące tylko 34 kg, ma niezbędną siłę uciągu do efektywnej pracy. Ergonomiczny uchwyt ma płynną regulację wysokości i można go złożyć do transportu.

Zdejmowane koło transportowe umożliwia wygodniejszą zmianę miejsca użytkowania. Ponadto wysokiej jakości osłona wykonana z wytrzymałej blachy stalowej chroni operatora przed wyrzucanymi kamieniami i ziemią.

 

Sprzedaż glebogryzarki MH 360 Easy

Glebogryzarki można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Moc w kW 2.2 KW
Szerokość robocza w cm 36 CM
Pojemność w cm³ 139
Typ silnika 4-sowowy
Obr./min 2850
Ilość cylindrów 1
Elektryczny rozrusznik nie
Ssanie automatyczne Tak
Linia Easy
Długość produktu w cm 64 CM
Wysokość produktu w cm 45 CM
Szerokość produktu w cm 38 CM
Wartość drgań w m/s² 5.5
Poziom hałasu w dB(A) 92
Waga netto w kg 35 KG
Gwar. poziom hałasu w db(A) 93
Średnica noża w cm 25 CM
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 77
Silnik Spalinowy
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 1
Liczba noży 8 ST
Instrukcje Download (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.