Szanowni Państwo, w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją informujemy, że wszystkie zamówienia, za które płatność wpłynie po 15 grudnia 2023 r., zostaną wysłane po 2 stycznia 2024 r.

GRILL GAZOWY MB4000 MASPORT PL

Numer produktu: 134220 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Moc palników: 4 x 3,5 kW
  • Moc palnika bocznego: 1 x 3,0 kW
  • Ilość palników: 4 + 1
  • Płyta grillowa: 36 x 45 cm
  • Ruszt: Żeliwo, 22,5 cm x 45 cm
  • Wymiary: 138 x 66,5 x 118 cm
  • Okno: Tak
  • Obudowa: Stal emaliowana
  • Otwieracz do butelek: Tak
  • Pokrętła podświetlane: Nie

Grill gazowy – BBQ MB 4000

Wysokiej jakości grill wykonany ze stali nierdzewnej. Idealny rozmiar na małe i duże grille. Ten grill gwarantuje lata niezawodnej obsługi i przyjemności z grillowania.

Wysokiej jakości grill gazowy od lidera rynku Masport w Nowej Zelandii oferuje grille na najwyższym poziomie. Przekonuje nie tylko świetny wygląd grilla, ale także techniczne i przemyślane detale, które wyróżniają się na pierwszy rzut oka. Ten grill gazowy jest idealny na małe, kameralne grillowanie jak i na duże grillowanie z przyjaciółmi i rodziną.

 

Szczegóły techniczne BBQ MB 4000

Grill jest wyposażony w 4 wysokiej jakości palniki gazowe wykonane z wytrzymałej stali. Możesz sprawdzić swoje jedzenie w dowolnym momencie przez okienko w pokrywie z wbudowanym termometrem. Obudowa wykonana jest z wytrzymałej stali emaliowanej. Ruszt i płyta grillowa są wykonane z żeliwa, co zapewnia pożądaną długowieczność produktu.

Po lewej stronie, grill ma oddzielną ceramiczną strefę gotowania, która służy do przygotowywania sosów, zup lub innych potraw, a także do utrzymywania ich w cieple. Po prawej stronie grilla znajduje się półka na której możemy przyrządzać potrawy, które będziemy zaraz grillować. W samej komorze pieczenia znajduje się dodatkowa powierzchnia do utrzymywania ciepła potraw. Możemy na niej odłożyć przygotowane danie, które będzie utrzymywało ciepło bez dalszego procesu pieczenia.

Butlę z gazem można wygodnie schować w zamkniętej szafce z podwójnymi drzwiami. Grill posiada cztery blokowane kółka do transportu.

Specjalna budowa grilli lidera rynku Masport w Nowej Zelandii, posiada wbudowane aromatyzery. Dzięki nim przygotowywane potrawy będzie miały jeszcze lepszy, intensywniejszy smak, pozwalający zadowolić największych smakoszy grillowanych dań.

 

Sprzedaż grilla gazowego BBQ MB 4000

Grill gazowy można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Waga netto w kg 55 KG
Waga brutto w kg 61 KG
Obudowa Stal
Moc palnika głównego kW 3.5 KW
Ilość palników głównych 4
Palnik boczny tak
Moc palnika bocznego kW 3 KW
Otwieracz do butelek Tak
Półka grillowa z deską Tak
Schowek na lód Nie
Okno w pokrywie Tak
Pokrowiec grilla w zestawie Tak
Termometr Tak
Długość kartonu w cm 84 CM
Marka Masport
Materiał rusztu grillowego Odlew
Instrukcje Download (61.53MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.