POKROWIEC NA GRILLA MAESTRO

Numer produktu: 134207 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Wysoka jakość wykonania
  • Chroni grill przed deszczem i promieniowaniem UV
  • Trwały materiał

Pokrowiec na grilla

Wysokiej jakości pokrowiec na grill MASPORT od AL-KO. Wykonany z trwałego materiału. Pasuje na wszystkiego modele MASPORT od AL-KO.

 

Szczegóły techniczne pokrowca na grilla

Dzięki zastosowaniu trwałego materiału Twój grill MASPORT od AL-KO jest chroniony przed deszczem, słońcem, promieniowaniem UV i innymi czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu Twój grill zawsze będzie wyglądał jak nowy.

 

Sprzedaż zestawu pokrowca na grilla

Pokrowiec na grilla można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 134207
EAN 9414974342072
Długość kartonu w cm 35 CM

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.