SYSTEM WYMIENNYCH WKŁADEK DO GRILLOWANIA

Numer produktu: 134202 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Pasują do: Grill Masport S/S4, MB 4000 oraz Maestro

System wymiennych wkładek do grillowania

Wszechstronne akcesorium do grillowania na grillach MASPORT od AL-KO. Wykonane z trwałego materiału. Pasuje do wszystkich modeli MASPORT od AL-KO.

 

Szczegóły wymiennych wkładek do grillowania

Bogaty zestaw składający się, aż z 5 elementów niezbędnych do komfortowego grillowania:

·         kamień do pizzy,

·         wkładki do grilla i płyty grzejnej,

·         uchwyt do wkładania grilla,

·         narzędzie do wyjmowania wkładek,

·         stojaki na kebab.

 

Sprzedaż wymiennych wkładek do grillowania

System wymiennych wkładek do grilla można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 134202
EAN 9414974342027
Długość kartonu w cm 45.5 CM

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.