ZESTAW DO GRILLOWANIA DELUXE

Numer produktu: 134218 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Walizka: Aluminiowa
  • Skład: 18 elementowy zestaw do grillowania ze stali nierdzewnej

18-elementowy zestaw do grillowania ze stali nierdzewnej - deluxe

Wszechstronne akcesorium do grillowania zachwyca eleganckim wyglądem i trwałością. Akcesoria do grilla są doskonale zapakowane, zamocowane i zabezpieczone w etui. A wszystko to na udany wieczór przy grillu.

 

Szczegóły techniczne 18-elementowego zestawu do grillowania ze stali nierdzewnej - deluxe

Bogaty zestaw składający się, aż z 18 elementów niezbędnych do komfortowego grillowania:

·         nóż,

·         widelec,

·         szczypce,

·         szpachelka,

·         szczotka do czyszczenia grilla,

·         grill skrobak,

·         szpikulce do szaszłyków – 4 sztuki

·         szpikulce do pieczenia np. kukurydzy – 8 sztuk

Produkty wykonane są ze stali nierdzewnej zapakowane w aluminiową walizkę.

 

Sprzedaż 18-elementowego zestawu do grillowania ze stali nierdzewnej - deluxe

18-elementowy zestaw do grillowania ze stali nierdzewnej – deluxe można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 134218
EAN 9414974475985
Waga netto w kg 2.58 KG
Waga brutto w kg 2.87 KG

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.