ODŚNIEŻARKA SNOWLINE 560 II

Numer produktu: 112933 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik: spalinowy
  • Moc: 4,0 kW / 182 cm3
  • System rozruchowy: Rozrusznik ręczny
  • Szerokość robocza: 56 cm
  • Wysokość zbierania: 30 cm
  • Maksymalny wyrzut śniegu: 12 m
  • Regulacja wyrzutu: Ręczna, 190⁰
  • Ilość biegów: 5 P / 2 T
  • Pojemność zbiornika: 3 litry
  • Wirnik: 2 stopniowy

Odśnieżarka SNOWLINE 560 II

Dzięki odśnieżarce spalinowej 560 II SNOWLINE męczące odśnieżanie na świeżym powietrzu staje się niemal bez wysiłkowe. Wygodniej odśnieżyć śnieg za pomocą odśnieżarki niż odgarniać go łopatą do śniegu. Z tym modelem bez trudu poradzisz sobie nawet z dużą ilością świeżego, ubite lub zaskorupiałego śniegu. Odśnieżarka posiada również funkcje podnoszące komfort pracy, takie jak ergonomiczna kierownica lub napęd z biegami. Dzięki wyrafinowanej technologii silnika i kierownicy nasza odśnieżarka jest niezawodnym, silnym partnerem na te zimne, śnieżne dni.

 

Szczegóły techniczne odśnieżarki SNOWLINE 560 II

Mocny silnik odśnieżarki o mocy 4,0 kW i pojemności skokowej 182 cm3 zapewniają doskonałą wydajność dzięki technologii OHV z zaworami górnymi, co jest zauważalne dzięki oszczędnemu zużyciu. Szerokość odśnieżania wynosi 56 cm, wysokość zbierania 30 cm, a w zależności od rodzaju śniegu wyrzucany jest do 12 m przez obrotową rynnę wyrzutową, którą można regulować w zakresie 190 stopni. Napęd kół jest do tego niezależny, dzięki czemu odśnieżarka ciągle się porusza i stale odśnieża (5 biegów do przodu, 2 do tyłu). Opony zapewniają dobrą przyczepność i łatwość manewrowania nawet w niesprzyjających warunkach. Dwustopniowa odśnieżarka SNOWLINE 560 II jest wyjątkowo łatwa w obsłudze dzięki odpornemu na zimę, mocnemu silnikowi OHV i przełączanemu napędowi kół z 5 biegami do przodu i 2 biegami wstecznymi. Dzięki rozrusznikowi można bez problemu uruchomić odśnieżarkę nawet w szczególnie mroźne zimowe dni.

 

Sprzedaż odśnieżarki SNOWLINE 560 II

Odśnieżarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 112933
EAN 4003718045154
Waga netto w kg 65 KG
Waga brutto w kg 70 KG
Wysokość produktu w cm 112 CM
Szerokość produktu w cm 60 CM
Długość produktu w cm 132 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 102
Petrol Engine E10 OK? Yes
Marka AL-KO
Linia Comfort

Power supply

Silnik Spalinowy

Handle system

Uchwyty ogrzewane nie

Engine

Ssanie automatyczne Tak
Pojemność zbiornika paliwa w l 3 L
Elektryczny rozrusznik nie
Pojemność w cm³ 182
Obr./min 2000
Moc w kW 4 KW
Primer tak

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (32.08MB)
Download (12.41MB)
Deklaracje zgodności Download (1.56MB)
numer art. 112899 Niedostępny
24,60 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.