Informujemy, że od 7 czerwca od godziny 23:30 do 10 czerwca do godziny 17:00 prowadzone będą prace konserwacyjne. Niestety w tym okresie nie będzie możliwości złożenie zamówienia oraz rejestracji nowego konta. Dziękujemy za zrozumienie!

Zapewnij sobie nieograniczony kablami komfort pracy, a środowisku daj odpocząć od zanieczyszczeń i hałasu. Nadchodzi nowa era w innowacyjnej pielęgnacji zieleni. Tak to się robi mądrzej w ogrodzie!

Więcej informacji

Filtr produktów
38 znalezione produkty
numer art. 113371 Niedostępny
367,00 zł *
numer art. 113662 Mała ilość
566,00 zł *
numer art. 113477 Duża ilość
125,00 zł *
numer art. 113609 Niedostępny
603,00 zł *
numer art. 113610 Duża ilość
469,00 zł *
numer art. 113280 Duża ilość
699,00 zł *
numer art. 113281 Duża ilość
252,00 zł *
numer art. 113524 Duża ilość
799,00 zł *
numer art. 113929 Duża ilość
562,00 zł *
numer art. 113967 Niedostępny
799,00 zł *
numer art. 113876 Duża ilość
65,00 zł *
Twoje korzyści

Pomocnicy AL-KO na plac budowy lub do szopy ogrodowej

Dzięki naszym elektronarzędziom akumulatorowym z rodziny Easy Flex oferujemy również narzędzia ogrodnicze z obszaru "budowy" lub "prac domowych". Nasze radio budowlane z akumulatorem jest solidne i mobilne. Lampa LED oświetla za to zarówno altany, jak i piwnicę. Akumulatorową piłę ręczną polecamy do mniejszych prac związanych z cięciem. Akumulator do tych narzędzi można kupić osobno i używać go w innych narzędziach ogrodniczych z rodziny akumulatorowej Easy Flex.

AL-KO Baustellen-Produkte Vorteile | Leichtes und robustes Design

Solidne i niezawodne

Produkty budowlane AL-KO charakteryzują się lekką, ale solidną konstrukcją. Dzięki temu doskonale sprawdzają się m.in. na placach budowy, w ogrodzie czy w domu.

AL-KO Baustellen-Produkte Vorteile | Easy Flex-Akku

Zawsze mobilny dzięki akumualtorowi Easy Flex

Zarówno reflektor LED, jak i radio budowlane są zasilane tą samą baterią z rodziny Easy Flex. Możesz używać jednej baterii do obu urządzeń i dzięki temu pozostać niezależnym od kabli zasilających i gniazdek.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.