WALEC OGRODOWY GW 50

Numer produktu: 119104 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Praktyczny pomocnik przy tworzeniu trawnika
  • Szerokość robocza: 50 cm
  • Waga z wypełnieniem wodą: 72 kg
  • Waga z wypełnieniem piaskiem: 120 kg
  • Waga bez wypełnienia: 13 kg

Walec ogrodowy GW 50

Do wzmocnienia gleby przed siewem i po zasiewie - dzięki temu nasiona trawy pozostaną tam gdzie należy.

 

Szczegóły techniczne walca ogrodowego GW 50

Walec ogrodowy AL-KO GW 50 wspiera Cię podczas tworzenia lub dosiania trawnika. Najpierw użyj go do ze scalenia gleby, a następnie po rozsianiu nasion trawy. Dzięki temu nasiona mogą optymalnie rosnąć i są chronione przed deszczem, wiatrem i zwierzętami.

 

Sprzedaż walca ogrodowego GW 50

Walec ogrodowy GW 50 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 119104
EAN 4003718347654
Waga netto w kg 13 KG
Waga brutto w kg 15 KG
Wysokość produktu w cm 90 CM
Długość produktu w cm 45 CM
Szerokość produktu w cm 50 CM
Waga z piaskiem 108
Waga z wodą 62
Linia Premium
Marka AL-KO

Mowing System

Szerokość robocza w cm 50 CM

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.