Szanowni Państwo, w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją informujemy, że wszystkie zamówienia, za które płatność wpłynie po 15 grudnia 2023 r., zostaną wysłane po 2 stycznia 2024 r.

POMPA SPALINOWA BMP 14001

Numer produktu: 113793 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik spalinowy
  • Cm3 / kW / obr.min: 80 / 1,7 / 3600
  • Maksymalna temperatura tłoczenia: 35°C
  • Maksymalna głębokość zasysania: 6 m
  • Maksymalna wysokość tłoczenia: 36 m
  • Maksymalna wydajność: 12 000 l / h
  • ⌀ wyjścia pompy: G 1”
  • Pojemność zbiornika paliwa: 1,6 l
  • Waga: 13,5 kg

Pompa spalinowa BMP 14001

Łatwy do uruchomienia 4-suwowy silnik AL-KO z górnym zaworem (technologia OHV) jest niezwykle wydajny. Świadczą o tym wysokie osiągi przy jednoczesnym niskim zużyciu paliwa. Pompa wodna spalinowa AL-KO BMP 14001 spełnia najwyższe wymagania i zawsze zapewnia maksymalną wydajność, nawet podczas pracy ciągłej.

 

Szczegóły techniczne pompy spalinowej BMP 14001

Pompa z silnikiem benzynowym oferuje moc 1,7 kW i pompuje wodę do 36 m z głębokości do 6 m. Dzięki wyjątkowo trwałej i wydajnej technologii pomp AL-KO oraz 1,6-litrowemu zbiornikowi na paliwo, ta pompa jest idealna do wielu zadań związanych z pompowaniem. Otwór wlewu oleju jest łatwo dostępny na obudowie pompy, co ułatwia konserwację. Przyłącze po ma średnicę 1 cala. Ta pompa pompuje do 12 000 litrów wody na godzinę. Dzięki masie własnej wynoszącej zaledwie 13,5 kg i wygodnemu uchwytowi pompa wodna jest mobilna, łatwa i wygodna w użyciu.

Uwaga: Pompa spalinowa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej poniżej 35°C. Nie nadaje się również do stosowania w słonej wodzie, wodzie z agresywnymi chemikaliami lub wodzie zawierającej piasek.

 

Sprzedaż pompy spalinowej BMP 14001

Pompę spalinową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

maksymalny przepływ l / h 12000 LPH
Max. wysokość tłoczenia w m 36 M
Maks. wysokość tłoczenia w m 6 M
Pojemność w cm³ 80
Moc w kW 1.7 KW
Maks. ciś. tłoczenia w barach 3.6 BAR
Obr./min 3600
Napęd pompy 1-stopniowy
Waga netto w kg 13.5 KG
Ilość cylindrów 1
Wysokość produktu w cm 36.3 CM
Długość produktu w cm 42.7 CM
Szerokość produktu w cm 33.2 CM
Waga brutto w kg 15.5 KG
Pojemność zbiornika paliwa w l 1.6 L
Długość kartonu w cm 44 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Linia Comfort
Marka AL-KO
Instrukcje Download (4.65MB)
Deklaracje zgodności Download (92.9KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.