HWA 4500 COMFORT

Numer produktu: 113140 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik elektryczny
  • Moc: 1 300 W
  • Maksymalna głębokość zasysania: 8 m
  • Maksymalna wysokość tłoczenia: 50 m
  • Maksymalna wydajność: 4 500 l / h
  • Ciśnienie zał. / wył.: 1,5 bar / 5,0 bar
  • Napęd pompy: 1-stopniowy
  • ⌀ wyjścia pompy: G 1”
  • Waga: 11,2 kg

Najczęściej kupowane razem

numer art. 113140
1.376,00 zł
Ten produkt
196,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.572,00 zł

Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Automatyczna pompa powierzchniowa HWA 4500 COMFORT

Chcesz wygodnie czerpać wodę do nawadniania kwiatów, trawnika i ogrodu ze studni, stawu lub cysterny? Chcesz się ochłodzić pod prysznicem w ogrodzie? Czy chciałbyś pompować czystą wodę na duże odległości pod wysokim ciśnieniem? Dzięki naszym pompom jest to możliwe. Są idealnym pomocnikiem w gospodarstwie domowym i ogrodzie.

Niezawodne korzystanie z wody deszczowej lub ze studni jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki automatycznym pompom powierzchniowym AL-KO. Dzięki naszym pompom możesz niezawodnie dostarczać wodę do nawadniania ogrodu dzięki inteligentnej elektronice, trwałej mechanice pomp i stałemu ciśnieniu, a nawet używać wody w domu do spłukiwania toalety, mycia naczyń, brania prysznica lub kąpieli. Pompa AL-KO HWA 4500 COMFORT to nasz model, który zagwarantuje automatyczne zaopatrzenie w wodę gospodarstwo domowe.

 

Szczegóły techniczne automatycznej pompy powierzchniowej HWA 4500 COMFORT

Pompa wodna może być używana do różnych zadań dzięki wysokości tłoczenia do 50 m i wysokości maksymalnej głębokości zasysania wynoszącej aż 8 m. Niezależnie od tego, czy jest to zbiornik naziemny, beczka deszczowa czy głęboka studnia - szybko rozkładana pompa o przepływie do 4 500 l / h jest niezastąpionym pomocnikiem w ogrodzie i gospodarstwie domowym.

Wydajny system ssący pompy automatycznej AL-KO HWA 4500 COMFORT zapewnia szybki transport wody. Złącza węży odpowiadają standardowemu rozmiarowi 1 cala, dzięki czemu węże ogrodowe można bez problemu połączyć z pompą. W celu zapobiegnięcia uszkodzeniom spowodowanym przez duże zanieczyszczenia pompa posiada skutecznie wychwytujący, duży filtr, który jest łatwy do czyszczenia, dzięki czemu wydłuża się żywotność pompy.

Uwaga: Pompa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej poniżej 35°C. Nie nadaje się również do stosowania w słonej wodzie, wodzie z agresywnymi chemikaliami lub wodzie zawierającej piasek.

 

Sprzedaż automatycznej pompy powierzchniowej HWA 4500 COMFORT

Automatyczną pompę powierzchniową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113140
EAN 4003718048582
maksymalny przepływ l / h 4500 LPH
Max. wysokość tłoczenia w m 50 M
Maks. wysokość tłoczenia w m 8 M
Maks. ciś. tłoczenia w barach 5 BAR
Napęd pompy 1-stopniowy
Waga netto w kg 11.5 KG
Długość produktu w cm 47.6 CM
Szerokość produktu w cm 20.8 CM
Wysokość produktu w cm 35 CM
Filtr tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 78
Długość kabla w m 1 M
Marka AL-KO
Linia Comfort

Engine

Moc silnika w W 1300 W

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (6.68MB)
Deklaracje zgodności Download (1.5MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.