HYDROFOR HW 6000 FMS PREMIUM

Numer produktu: 112852 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik elektryczny
  • Moc: 1 400 W
  • Maksymalna głębokość zasysania: 8 m
  • Maksymalna wysokość tłoczenia: 60 m
  • Maks. ciśnienie tłoczenia: 6,0 bar
  • Maksymalna wydajność: 6 000 l / h
  • Ciśnienie zał. / wył.: 2,0 bar / 4,0 bar
  • Napęd pompy: 5-stopniowy
  • ⌀ wyjścia pompy: G 1”
  • Poj. Zbiornika ciśnienia: 20 l (INOX)

Hydrofor HW 6000 FMS PREMIUM

Chcesz wygodnie czerpać wodę do nawadniania kwiatów, trawnika i ogrodu ze studni, stawu lub cysterny? Chcesz się ochłodzić pod prysznicem w ogrodzie? Czy chciałbyś pompować czystą wodę na duże odległości pod wysokim ciśnieniem? Dzięki naszym hydroforom jest to możliwe. Są idealnym pomocnikiem w gospodarstwie domowym i ogrodzie.

Niezawodne korzystanie z wody deszczowej lub ze studni jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki wodociągom domowym AL-KO. Dzięki naszym hydroforom możesz niezawodnie dostarczać wodę do nawadniania ogrodu dzięki inteligentnej elektronice, trwałej mechanice pomp i ciśnieniowemu zbiornikowi wody z 20-litrowym zbiornikiem ciśnienia wykonanego ze stali nierdzewnej (INOX), a nawet używać wody w domu do spłukiwania toalety, mycia naczyń, brania prysznica lub kąpieli. Domowy automat wodny AL-KO HW 6000 FMS PREMIUM to nasz model z głowicą pompy wykonaną ze stali nierdzewnej, który zagwarantuje automatyczne zaopatrzenie w wodę gospodarstwo domowe.

 

Szczegóły techniczne hydroforu HW 6000 FMS PREMIUM

Dzięki wysokości tłoczenia do 60 metrów i maksymalnej głębokości zasysania do 8 metrów przy maksymalnym ciśnieniu tłoczenia 6,0 bara, hydrofory mogą być wykorzystywane w różny sposób. Woda może być pobierana z zbiornika naziemnego, beczki deszczowej czy głębokiej studni - natychmiast gotowa do użycia pompa o przepływie do 6000 litrów / godzinę przekonuje do siebie w każdej sytuacji. Dzięki stałemu ciśnieniu hydrofory AL-KO z mocnym 5-stopniowym napędem o mocy 1400 W mogą być używane niezawodnie do rożnych zadań.

Domowe automaty wodne pracują bardzo sprawnie, wydajnie i oszczędzają energię. Zainstalowane na stałe w domu lub w piwnicy hydrofory AL-KO nie tylko zapewniają stałe ciśnienie, ale także włączają się automatycznie po pobraniu wody. Jest również bardzo cichy z maksymalną emisją dźwięku.

Wydajny system zasysania AL-KO zapewnia szybki transport wymaganej wody, nawet na duże odległości. W ten sposób pompa jest gotowa do użycia w krótkim czasie. Przyłącza węży odpowiadają standardowemu rozmiarowi 1 cala, dzięki czemu istniejące systemy nawadniające można łatwo połączyć z domowymi automatami wodnymi AL-KO.

Dzięki zintegrowanemu filtrowi wstępnemu XXL wnętrze pompy jest dobrze chronione przed zanieczyszczeniami. Hydrofor ten posiada również system FMS (system pomiaru przepływu) oraz system FCS, który odpowiada 24 godziny / 7 dni w tygodniu za ochronę przed suchobiegiem.

Uwaga: Pompa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej poniżej 35°C. Nie nadaje się również do stosowania w słonej wodzie, wodzie z agresywnymi chemikaliami lub wodzie zawierającej piasek.

 

Sprzedaż hydroforu HW 6000 FMS PREMIUM

Hydrofor można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 112852
EAN 4003718042993
maksymalny przepływ l / h 6000 LPH
Max. wysokość tłoczenia w m 60 M
Maks. wysokość tłoczenia w m 8 M
Maks. ciś. tłoczenia w barach 4 BAR
Napęd pompy 5-stopniowy
Ochrona przed suchobiegiem tak
Waga netto w kg 20.8 KG
Ciśnienie załączania w barach 2 BAR
Ciśnienie wyłączania w barach 4 BAR
Pojemność zbiornika ciśnie. 20 L
Długość produktu w cm 51.5 CM
Wysokość produktu w cm 25.1 CM
Szerokość produktu w cm 17 CM
Waga brutto w kg 24 KG
Filtr tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 73
Długość kabla w m 1 M
Linia Premium
Marka AL-KO

Engine

Moc silnika w W 1400 W

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (9.39MB)
Deklaracje zgodności Download (1.5MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.