POMPA POWIERZCHNIOWA JET 1300 INOX

Numer produktu: 113248 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik elektryczny
  • Moc: 1 300 W
  • Maksymalna wysokość tłoczenia: 50 m
  • Maksymalna wydajność: 5 000 l / h

Pompa powierzchniowa JET 1300 INOX

Chcesz wygodnie czerpać wodę do nawadniania kwiatów, trawnika i ogrodu ze studni, stawu lub cysterny? Chcesz się ochłodzić pod prysznicem w ogrodzie? Czy chciałbyś pompować czystą wodę na duże odległości pod wysokim ciśnieniem? Dzięki naszym pompom ogrodowym jest to możliwe. Są idealnym pomocnikiem podczas podlewania ogrodu. Instalowane są w kilku prostych krokach i wykonują swoją pracę cicho i wydajnie.

Dzięki mocnemu silnikowi o mocy 1 300 W, pompa zapewnia wystarczającą moc do pompowania wody ze studni, cystern lub beczek na deszczówkę. Jakość pompy wodnej dostrzeżesz również w szczegółach, które po długim okresie eksploatacji nie ulegają zniszczeniu: mosiężne połączenia są wbudowane w elementy przyłączeniowe, a metalowe elementy przewodzące wodę są wykonane ze stali nierdzewnej.

 

Szczegóły techniczne pompy powierzchniowej JET 1300 INOX

Pompa wodna może być używana do różnych zadań dzięki wysokości tłoczenia do 50 m. Niezależnie od tego, czy jest to zbiornik naziemny, beczka deszczowa czy głęboka studnia - szybko rozkładana pompa ogrodowa o przepływie do 5 000 l / h jest niezastąpionym pomocnikiem w ogrodzie.

Wydajny system ssący pompy ogrodowej AL-KO JET 1300 INOX zapewnia szybki transport wody. Obudowa pompy ogrodowej AL-KO JET 1300 INOX wykonana jest z tworzywa sztucznego, a duża powierzchnia podstawy pozwala na bezpieczne ustawienie pompy na podłożu. Złącza węży odpowiadają standardowemu rozmiarowi 1 cala, dzięki czemu węże ogrodowe można bez problemu połączyć z pompą.

Uwaga: Pompa powierzchniowa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej poniżej 35°C. Nie nadaje się również do stosowania w słonej wodzie, wodzie z agresywnymi chemikaliami lub wodzie zawierającej piasek.

 

Sprzedaż pompy powierzchniowej JET 1300 INOX

Pompę powierzchniową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113248
EAN 4003718051582
maksymalny przepływ l / h 5000 LPH
Max. wysokość tłoczenia w m 50 M
Maks. wysokość tłoczenia w m 8 M
Maks. ciś. tłoczenia w barach 5 BAR
Napęd pompy 1-stopniowy
Waga netto w kg 11 KG
Ochrona przed suchobiegiem nie
Waga brutto w kg 12.3 KG
Filtr nie
Moc 1300 W
Długość kartonu w cm 44 CM
Gwar. poziom hałasu w db(A) 85
Długość kabla w m 1 M
Marka AL-KO
Linia Easy

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (2.46MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.