POMPA SPV 15004 INOX

Numer produktu: 113116
NoStockAndUnderStockNotAloowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
Zanurzeniowa pompa w korpusie ze stali szlachetnej przeznaczona do specjalnych zadań w pompowaniu silnie zanieczyszczonej wody

 • idealna do studni, odwiertów lub zalanych piwnic
 • tłoczy wodę z zanieczyszczeniami o ziarnistości do 35 mm
 • 3-krotne uszczelnienia radialne, trwale łożyska i korpus ze stali szlachetnej to gwarancja długiej pracy
 • regulowane złącze wypływowe zapobiega załamaniom węża
 • indywidualnie ustawiany wyłącznik pływakowy do automatycznego włączania i wyłączania pompy
 • Dane techniczne

  Marka AL-KO
  Instrukcje Download 0 (0.00 B)

  Ciasteczko?

  AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

  Wykorzystanie danych

  AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.