Pompa Sub 6500

Numer produktu: 112820
OxSaleableIsNotOne: 0
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
...

Dane techniczne

Numer produktu 112820
EAN 4003718042672
maksymalny przepływ l / h 6500 LPH
Max. wysokość tłoczenia w m 6 M
Maks. ciś. tłoczenia w barach 0.6 BAR
Zasysanie płytkie do (mm) 25 MM
Napęd pompy 1-stopniowy
Waga netto w kg 4 KG
Maks. ziarnistość w mm 5 MM
Szerokość produktu w cm 15 CM
Wysokość produktu w cm 27.4 CM
Długość produktu w cm 21.3 CM
Waga brutto w kg 4.7 KG
Długość kabla w m 10 M
Linia Easy
Marka AL-KO

Power supply

Silnik Elektryczny

Engine

Moc silnika w W 250 W

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (3.19MB)
Deklaracje zgodności Download (1.5MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.