POMPA ZANURZENIOWA SUB 8500 EASY

Numer produktu: 113961 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Silnik elektryczny
  • Moc: 290 W
  • Maksymalna wysokość tłoczenia: 6 m
  • Napęd pompy: 1 stopniowy
  • Maksymalna wydajność: 8 000 l / h
  • Maks. głębokość zanurzenia: 5 m
  • Maks. temperatura wody: 35°C
  • ⌀ wyjścia pompy: G 1 1/4”
  • Długość kabla: 10 m
  • Waga: 4 kg

Pompa zanurzeniowa SUB 8500 Easy

Prawie do ostatniej kropli - tak można opisać sposób pracy tej pompy zanurzeniowej do czystej wody. Dzięki otworom wlotowym możliwe jest wypompowanie dużych ilości wody oraz płytkie ssanie do ok. 5 mm. Skuteczne opróżnia baseny, cysterny, studnie lub zalane piwnicy z wody.

 

Szczegóły techniczne pompy zanurzeniowej SUB 8500 Easy

Łącznik pływakowy można ustawić w dwóch pozycjach do pracy ciągłej, nadzorowanej lub automatycznej. W trybie automatycznym pompa wyłącza się automatycznie po osiągnięciu minimalnego poziomu wody.

Dzięki praktycznemu zintegrowanemu uchwytowi do przenoszenia i niewielkiej wadze zaledwie około 4 kg, pompa zanurzeniowa ma szeroki wachlarz zastosowania. Dzięki mocy 290 W, wysokości tłoczenia maks. 6 m i wydajności do 8 000 l/h, wypompowywanie i przepompowywanie wody odbywa się w najkrótszym możliwym czasie. Wylot pompy jest zintegrowany z dużą podstawą pompy, która w ten sposób zapewnia najlepszą wydajność.

Uwaga: Pompa zanurzeniowa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej poniżej 35°C. Nie nadaje się również do stosowania w słonej wodzie, wodzie z agresywnymi chemikaliami lub wodzie zawierającej piasek.

 

Sprzedaż pompy zanurzeniowej SUB 8500 Easy

Pompę zanurzeniową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

maksymalny przepływ l / h 8000 LPH
Silnik Elektryczny
Max. wysokość tłoczenia w m 6 M
Moc silnika w W 290 W
Maks. ciś. tłoczenia w barach 0.6 BAR
Zasysanie płytkie do (mm) 5 MM
Napęd pompy 1-stopniowy
Waga netto w kg 4 KG
Maks. ziarnistość w mm 5 MM
Długość produktu w cm 200 CM
Wysokość produktu w cm 300 CM
Waga brutto w kg 4 KG
Szerokość produktu w cm 170 CM
Długość kartonu w cm 210 CM
Długość kabla w m 10 M
Marka AL-KO
Linia Easy
Instrukcje Download (3.04MB)
Deklaracje zgodności Download (139.62KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.