POMPA ZANURZENIOWA TS 400 ECO

Numer produktu: 113594 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Silnik elektryczny
  • Moc: 400 W
  • Maksymalna głębokość zanurzenia: 5 m
  • Maksymalna wysokość tłoczenia: 6 m
  • Maksymalna wydajność: 8 000 l / h
  • ⌀ wyjścia pompy: 1 1/4”
  • Waga: 3,82 kg

Pompa zanurzeniowa TS 400 ECO

Pompy do wody brudnej stosuje się, gdy trzeba usunąć silnie zanieczyszczone ciecze, np. po silnym zalaniu, w zanieczyszczonych stawach, cysternach lub przy osuszaniu wykopów budowlanych. Pompy te oprócz wody muszą przenosić również cząsteczki brudu. Zwiększa to znacznie obciążenie silnika i wydajność silnika. Dobrze, jeśli jest to pompa AL-KO, ponieważ poradzi sobie bez problemu.

 

Szczegóły techniczne pompy zanurzeniowej TS 400 ECO

Dzięki praktycznemu chowanemu uchwytowi i kablowi zasilającemu o długości 10 m, a także niewielkiej wadze wynoszącej tylko 3,8 kg, pompę do brudnej wody można stosować mobilnie lub stacjonarnie do opróżniania brudnej wody ale oczywiście również do czystej wody. Pompa zanurzeniowa AL-KO TS 400 ECO dobrze radzi sobie również z dużymi zanieczyszczeniami w wodzie, ponieważ są do tego specjalne bardzo duże otwory ssące. Zarówno czyste, jak i brudne ciecze o wielkości ziarna do 30 mm są odpompowywane szybko i bezpiecznie. Dzięki dużej mocy 400 W i przepływowi do 8 000 l/h wypompowanie odbywa się w bardzo krótkim czasie. Pompa zatapialna AL-KO TS 400 ECO jest wyposażona w wyłącznik pływakowy i dzięki automatycznej kontroli poziomu, automatycznie rozpoczyna proces pompowania. Ze względu na maksymalną wysokość tłoczenia (6 m) można tłoczyć wodę na duże odległości. Wylot pompy ma 1 1/4". Kolanko 90 ° ma uniwersalny łącznik, a wszystkie standardowe rozmiary węży można podłączyć za pomocą dołączonej złączki.

 

Sprzedaż pompy zanurzeniowej TS 400 ECO

Pompę zanurzeniową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113594
EAN 4003718058079
maksymalny przepływ l / h 8000 LPH
Max. wysokość tłoczenia w m 5 M
Zasysanie płytkie do (mm) 35 MM
Napęd pompy 1-stopniowy
Waga netto w kg 4.5 KG
Maks. ziarnistość w mm 30 MM
Waga brutto w kg 5.1 KG
Długość kartonu w cm 17 CM
Długość kabla w m 10 M
Marka AL-KO

Power supply

Silnik Elektryczny
Moc silnika w W 400 W

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.