Szanowni Państwo, w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją informujemy, że wszystkie zamówienia, za które płatność wpłynie po 15 grudnia 2023 r., zostaną wysłane po 2 stycznia 2024 r.

POMPA ZANURZENIOWA TWIN 14000 PREMIUM

Numer produktu: 112831 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik elektryczny
  • Moc: 1 000 W
  • Maksymalna głębokość zanurzenia: 7 m
  • Maksymalna wysokość tłoczenia: 10 m
  • Maksymalna wydajność: 15 000 l / h
  • Zasysanie płytkie: do 30 mm
  • Długość kabla: 10 m
  • ⌀ wyjścia pompy: G 1” / G 1 1/4" / G 1 1/2”
  • Waga: 8,4 kg

Pompa zanurzeniowa TWIN 14000 PREMIUM

Dwie pompy wodne w jednej - uniwersalna pompa zanurzeniowa TWIN 14000 Premium.

Tam, gdzie wcześniej były potrzebne dwie różne pompy, dziś wystarczy jedna pompa zanurzeniowa AL-KO TWIN 14000 Premium. Oznacza, że ​​ta pompa wodna jest naprawdę uniwersalną pompą zanurzeniową, której można używać w różnych celach: czy to do wypompowywania i przenoszenia lekko zanieczyszczonych cieczy, po podtopieniach, czy do zastosowań w czystej wodzie, takich jak pompowanie wody z beczek na deszczówkę lub z basenów. Dzięki opatentowanemu systemowi TWIN-Combi-System można w różnorodny sposób wykorzystać bardzo płytkie odsysanie do 8 mm. Niezawodna, wszechstronna maszyna imponuje również swoim bogatym wyposażeniem z 10 m kablem, uniwersalnym połączeniem i wyłącznikiem, a także niezwykle wysoką jakością wykonania.

 

Szczegóły techniczne pompy zanurzeniowej TWIN 14000 PREMIUM

Wielofunkcyjna pompa zanurzeniowa może być używana mobilnie lub stacjonarnie do wypompowania dzięki praktycznemu zintegrowanemu uchwytowi do przenoszenia i kablowi zasilającemu o długości 10 m, a także wadze zaledwie 8,4 kg. Dzięki kompaktowym wymiarom, wytrzymałym i odpornym na korozję wałkom ze stali nierdzewnej, trwale smarowanym i bezobsługowym łożyskom kulkowym, solidnym potrójnym uszczelkom i stabilnej obudowie otrzymujesz bardzo trwałą, niezawodną i uniwersalną pompę. Dobrze radzi sobie również z zabrudzeniami w wodzie, dzięki dużym otworom wlotowe. Zarówno czyste, jak i brudne ciecze o wielkości ziarna do 30 mm są wypompowywane szybko i bezpiecznie.

Dzięki dużej mocy 1 000 W i przepływowi do 15 000 l/h, wypompowanie odbywa się w bardzo krótkim czasie. Uniwersalna pompa zanurzeniowa AL-KO TWIN 14000 Premium jest wyposażona w wbudowany wyłącznik pływakowy. Pompę można maksymalnie zanurzyć na głębokości 7 metrów. Dzięki maksymalnej wysokości tłoczenia do 10 m, nawet duże głębokości i odległości są łatwe do opanowania. Kolanko 90 ° ma uniwersalny łącznik, a wszystkie standardowe rozmiary węży można podłączyć za pomocą dołączonej złączki.

Uwaga: Pompa zanurzeniowa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej poniżej 35°C. Nie nadaje się również do stosowania w słonej wodzie, wodzie z agresywnymi chemikaliami lub wodzie zawierającej piasek.

 

Sprzedaż pompy zanurzeniowej TWIN 14000 PREMIUM

Pompę zanurzeniową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Twoje korzyści

Niezawodne i uniwersalne zastosowanie

Niezawodne i uniwersalne zastosowanie

Pompy zanurzeniowe Twin frmy AL-KO, dzięki łatwemu przestawianiu stopy pompy, oferują wszystkie zalety pomp do brudnej i czystej wody w jednym urządzeniu, począwszy od szybkiego wypompowywania brudnej wody przy wysuniętej stopie pompy, po usuwanie resztek wody w trybie płytkiego zasysania.

W każdym położeniu

W każdym położeniu

Za pomocą wbudowanego przełącznika poziomu można całkiem wygodnie ustawiać poziom wody w trybie automatycznym; alternatywnie w trybie ciągłym możliwe jest także płytkie zasysanie .

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

Solidne i nierdzewne wały ze stali szlachetnej, łożyska kulkowe niewymagające smarowania i konserwacji, wytrzymałe potrójne uszczelki i stabilna obudowa sprawiają, że pompy zanurzeniowe AL-KO są trwałe i niezawodne.

Szybkie i łatwe odwadnianie

Szybkie i łatwe odwadnianie

Silną stroną pomp zanurzeniowych AL-KO są duże ilości tłoczonej cieczy do 15000 l/h oraz uniwersalność zastosowania. dzięki takim cechom nawet duże ilości brudnej wody można usunąć w mgnieniu oka.

Na wszelki wypadek

Na wszelki wypadek

Dzięki opatentowanemu systemowi Twin Combi uniwersalne pompy zanurzeniowe kombi mogą nie tylko bez problemu tłoczyć brudną wodę, ale także w razie potrzeby usuwać wodę z zalanych powierzchni lub pomieszczeń w trybie płytkiego zasysania.

Dane techniczne

maksymalny przepływ l / h 15000 LPH
Max. wysokość tłoczenia w m 10 M
Moc silnika w W 1000 W
Zasysanie płytkie do (mm) 8 MM
Napęd pompy 1-stopniowy
Waga netto w kg 8.2 KG
Maks. ziarnistość w mm 30 MM
Długość produktu w cm 29.2 CM
Waga brutto w kg 9.2 KG
Wysokość produktu w cm 34.4 CM
Szerokość produktu w cm 19.1 CM
Długość kartonu w cm 30.8 CM
Długość kabla w m 10 M
Marka AL-KO
Linia Premium

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.