AKUMULATOR B 800 Li 36V

Numer produktu: 114017 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Moc 36V / 8,0 Ah
  • Waga : 1,8 kg
  • Kompatybilny – pasuje do wszystkich narzędzi ogrodniczych z rodziny akumulatorów AL-KO 36 V
  • Współpraca z aplikacją AL-KO InTouch
  • Wbudowany moduł Bluetooth
  • Krótki czas ładowania: 90 min
  • Technologia litowo-jonowa zapewniająca długą żywotność

Akumulator B 800 Li

Koszenie trawnika, przycinanie żywopłotów, ścinanie drzew czy wysadzanie jesiennych liści za pomocą jednego i tego samego akumulatora - to żaden problem z rodziną akumulatorów AL-KO 36 V.

 

Szczegóły techniczne akumulatora B 800 Li

Akumulator litowo-jonowy 36 V (40 V max) 8,0 Ah z serii AL-KO 36 V zapewnia moc wyjściową do 288 Wh. Można go używać do obsługi wszystkich naszych narzędzi akumulatorowych AL-KO 36 V. Bez efektu pamięci można go doładować w dowolnym momencie. Dzięki ogniwom Li-ion akumulator ten jest wyjątkowo trwały i nie ulega samorozładowaniu. Możliwość łączenia z innymi urządzeniami w celu tworzenia nowych zastosowań. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth akumulator współpracuje a aplikacją AL-KO InTouch.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO 36 V.

 

Sprzedaż akumulatora B 800 Li

Akumulator można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 36 V
Waga netto w kg 1.73 KG
Pojemność akumulatora (wewnętr 8
Komunikacja WiFi 004
Szerokość produktu w cm 10 CM
Waga brutto w kg 1.9 KG
Długość produktu w cm 17.7 CM
Wysokość produktu w cm 8 CM
maksymalny ładunek elektryczny 8
Długość kartonu w cm 19.2 CM
Marka AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.