Koszty wysyłki & Dostawa

Koszty wysyłki

W przypadku zamówień o wartości do 400 zł brutto, koszty spedycji w kwocie 25 zł brutto w całości obciążają Nabywcę.
W przypadku zamówień o wartości powyżej 401 zł brutto koszt dostawy wynosi 0 zł.
Koszt pobrania wynosi 6 zł brutto

Rejon dostawy: Polska

Zamówienie

Czas realizacji zamówienia zależy od wybranego sposobu płatności.
"W przypadku paypal-, kart kredytowych i błyskawicznych płatności przelewem, towar wysyłamy w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w ciągu 24 godzin. Zamówienia złożone w dni powszednie do około 12.00 są zwykle pakowane i wysyłane w tym samym dniu. W przypadku płatności z góry, dostawa odbywa się natychmiast po otrzymaniu środków. W soboty i niedziele zamówienia nie są realizowane.
Możesz sprawdzić aktualny status Twojego zamówienia online w dowolnym momencie. Proszę się zalogować w naszym sklepie na Twoim koncie. Dowiesz się, czy Twoje zamówienie jest w przygotowaniu lub zostało przekazane firmie spedycyjnej."

Dostawa

Dostawy naszych produktów mogą być dokonywane tylko na terenie Polski.

Aby zaoferować najlepszą obsługę, zleciliśmy usługi transportowe renomowanej firmie spedycyjnej. Paczki o łącznej wadze do 40 kg będą dostarczane jako pakiet przez GLS. Po wysłaniu towaru z naszego magazynu otrzymasz e-mail z linkiem do śledzenia przesyłki. W ten sposób zawsze możesz śledzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka i kiedy nastąpi dostawa przez kuriera lub spedycję.

Paczki (do 40 kg) dostarczane są przez GLS bez uprzedniego zgłoszenia/awiza od poniedziałku do piątku.

content