BEZ SPALIN W OGRODZIE

UWOLNIJ ZIELEŃ OD SPALIN

Odmień swój ogród na dobre i uwolnij od spalin! Poznaj moc maksymalnie wydajnych urządzeń akumulatorowych, ergonomicznych i bezpiecznychdla środowiska, polecanych przez profesjonalistów, cenionych przez właścicieli pól, ogrodów, ogródków i tarasów na całym świecie!

WYBIERZ BEZEMISYJNE URZĄDZENIA
I NARZĘDZIA OGRODOWE

INNOWACYJNIE ŁATWE KOSZENIE Z ROBOLINHO®

Roboty koszące Robolinho® to inteligentne urządzenia ogrodowe, pełne funkcjonalności dla nowoczesnego ogrodnictwa. Nieważne, czy Twój ogród to niewielka przestrzeń przy tarasie, czy też zjawiskowe labirynty wokół ogromnej rezydencji – na każdą powierzchnię w pełni bezpieczne dla mieszkańców domu, ogrodu oraz dla środowiska.



Skonfiguruj swój robot koszący z aplikacją AL-KO inTouch i zarządzaj jego pracą z dowolnego miejsca na ziemi


Najmłodsi amatorzy ogrodu, jak również czworonożni pupile mogą czuć się bezpiecznie w towarzystwie Robolinho®, który wstrzyma pracę na czas ich beztroskiej zabawy pod gołym niebem


Wąskie ścieżki nie są wyzwaniem dla Robolihno®, który skosi nawet trudno dostępne miejsca w Twoim ogrodzie


Straciłeś Robolinho®? Nie martw się! Unikalny certyfikat antykradzieżowy zapewnia Ci nowy model kosiarki w przypadku utraty poprzedniego egzemplarza

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

ZOBACZ, JAK PRACOWAĆ NA JEDNYM AKUMULATORZE W OGRODZIE

Zapewnij sobie nieograniczony kablami komfort pracy, a środowisku, sobie i sąsiadom daj odpocząć. Akumulatory AL-KO 18 V są kompatybilne z systemem Bosch Home and Garden, więc doda energii różnym sprzętom domowym, jak również możesz użyć go w całej serii naszych urządzeń ogrodowych 18 V. Łatwo, wydajnie i z oszczędnością miejsca.


NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

INNOWACJE DLA PROFESJONALISTÓW


Jeden akumulator do wszystkich wymagających zadań – do koszenia trawy, przycinania żywopłotów czy cięcia drzewa. Mocny akumulator litowo-jonowy AL-KO 36 V pozwoli uzyskać maksymalną wydajność podczas pracy w ogrodzie. To seria dla profesjonalistów i najbardziej wymagających miłośników zieleni.



Integracja pracy urządzeń z aplikacją AL-KO inTOUCH to gwarancja zupełnie nowej jakości pracy


Lekkie i wydajne ogniwa akumulatora zapewniają długą i komfortową pracę


Kosiarki AL-KO 36 V wyposażone są we wkładkę mulczującą, która pielęgnuje trawnik


Inteligentne urządzenia Smart stworzone dla profesjonalistów

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

ODKRYJ W PEŁNI ELEKTRYCZNY TRAKTOR
EDITION ONE

Traktory do zadań specjalnych – tak można określić najnowsze modele traktorów i riderów akumulatorowych. Zasilane akumulatorem litowo-jonowym, wyposażone w inteligentny kokpit oraz gotowe na długą przejażdżkę dzięki dużej mocy oraz pojemnemu koszowi, sprawią, że koszenie dużych powierzchni trawy zamieni się w pełną pozytywnych wrażeń eksplorację przestrzeni.


NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE


SPRAWDŹ LISTĘ AUTORYZOWANYCH DILERÓW W POLSCE


ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.