Dziękujemy za wybranie produktów AL-KO. Jesteśmy przekonani, że będziesz naprawdę zadowolony z naszych narzędzi ogrodowych.

Możesz zarejestrować swój produkt poniżej za pomocą formularza lub skorzystać z opcji rejestracji przez naszą aplikację AL-KO InTouch.

Rejestrując się online, potwierdzasz swoją własność i upraszczasz korzystanie z różnych aplikacji lub przetwarzanie roszczeń gwarancyjnych. Oczywiście szanujemy i chronimy Twoje informacje i prywatność, dlatego traktujemy je z pełną poufnością. W żadnym wypadku nie będziemy handlować, sprzedawać, rozpowszechniać ani ujawniać Twoich danych stronom trzecim. W każdej chwili możesz poprosić nas o usunięcie Twoich danych z bazy danych.

Rejestracja produktu przez aplikację

Za pomocą aplikacji AL-KO inTOUCH Smart Garden możesz zarejestrować każde narzędzie ogrodnicze AL-KO (nawet bez funkcji smart-connect) po prostu skanując tabliczkę znamionową – w przypadku starszych modeli bez kodu QR na tabliczce znamionowej, wprowadzając numer artykułu i numer seryjny.

Twoje korzyści

Wszystkie Twoje urządzenia są zawsze pod ręką w aplikacji
Wsparcie otrzymujesz bezpośrednio w aplikacji
Masz szybki dostęp do części zamiennych, zużywających się i akcesoriów
Oszczędzasz sobie konieczności wypełniania formularza rejestracyjnego produktu


Więcej o aplikacji >
To takie proste! Trzy kroki do Twojej gwarancji:

1. Kup produkt i zarejestruj go w naszym formularzu przedłużenia gwarancji w ciągu 30 dni.
2. AL-KO sprawdzi Twoje dane i prześle Ci e-mailem potwierdzenie przedłużenia gwarancji.
3. Wydrukuj potwierdzenie i przygotuj je wraz z dowodem zakupu na wypadek zgłoszenia gwarancyjnego.

Rejestracja produktu przez formularz online

Nie chcesz korzystać z aplikacji? Nie ma problemu. Wystarczy wypełnić poniższy formularz, lub jeśli chcesz wypełniać przez telefon to zeskanować poniższy kod QR. 

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na tabliczce znamionowej swojego produktu AL-KO.Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.