Nawadnianie ogródka i zaopatrzenie gospodarstwa domowego w wodę przy użyciu narzędzi najwyższej jakości. Dzięki technice wodnej AL-KO polegasz nie tylko na najnowszej technologii, ale także na bardzo dużej różnorodności modeli.

Dlatego w naszym sklepie internetowym znajdziesz dokładnie taką pompę, jakiej potrzebujesz w swoim domu lub ogrodzie - zasilaną elektrycznie czy spalinową, która się świetnie spisze w przypadku braku dostępu do prądu.

Wszystkie pompy mają wspólne cechy:

| prosta obsługa,

| niezawodność,

| wysoka wydajność,

| niskie zużycie energii

| niski poziom hałasu.

Znajdziesz tu również szeroką gamę akcesoriów, które znacznie ułatwiają codzienną pracę z pompami wodnymi.

Pompy zanurzeniowe: Wszechstronne pompy - do czystej i brudnej wody

Pompy zanurzeniowe

Zalety

  • Wszechstronne zastosowanie
  • Do czystej i brudnej wody
  • Idealne do odwadniania zalanych piwnic
  • Możliwość zasysania nawet do 3mm
Pompa Drain 7500

Pompa Drain 7500

319,00 zł

Pompa Twin 11000 Premium

Pompa Twin 11000 Premium

529,00 zł

Pompa Drain 20000 Hd

Pompa Drain 20000 Hd

939,00 zł

Pompy ogrodowe: Efektywne nawadnianie ogrodu

Pompy ogrodowe

Hydrofory: Przyjazne dla środowiska zaopatrywanie w wodę gospodarstw domowych

Hydrofory

Akcesoria: Akcesoria do pomp - właściwy wybór

Akcesoria

Zalety

  • Oryginalne filtry gwarantują długa żywotność
  • Dostosowane do konkretnego urządzenia
Filtr 100/1".

Filtr 100/1".

99,00 zł

Wąż 1" Jet - 7 M.

Wąż 1" Jet - 7 M.

195,00 zł

Hydrocontrol

Hydrocontrol

309,00 zł


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.