Rodzaje Płatności

Możesz u nas wygodnie zapłacić różnymi metodami płatności.

Jesteśmy świadomi konieczności zapewnienia bezpieczeństwa w Internecie i dlatego szyfrujemy Twoje dane w procesie zamawiania poprzez SSL. Całkowicie rezygnujemy z przechowywania danych kart kredytowych i przekazujemy je do dalszego przetwarzania firmie usług płatniczych Payment.

Przedpłata

Po zakończeniu procesu zamówienia otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Z potwierdzenia zamówienia proszę pobrać dane konta do dokonania płatności. Rezerwujemy dla Ciebie towar aż do momentu zapłaty i wysyłamy towar po otrzymaniu wpłaty. Proszę podać numer zamówienia w opisie płatności.

PayPal

PayPal oferuje Tobie proste, szybkie i bezpieczne płatności w Internecie. Wybierz metodę płatności PayPal i potwierdź płatność z zapisaną nazwą użytkownika i hasłem. Zaledwie dwoma kliknięciami zwolnisz realizację Twojego zamówienia. Nie masz jeszcze konta PayPal? Tutaj możesz się bezpłatnie zarejestrować.

Karta Kredytowa (Master Card/ VISA)

MasterCard i Visa oferują dla dodatkowego zabezpieczenia transakcji internetowych metody uwierzytelniania. Dla MasterCard jest to Secure Code, dla Visa 3-D Secure. Dzięki metodom uwierzytelniania, ryzyko oszustwa i nadużyć płatności kartami powinno zostać zmniejszone. Poprzez odpytywanie osobistego kodu sprawdzane jest, czy transakcja została przeprowadzona przez prawowitego posiadacza karty. Podczas płacenia, automatycznie wyświetla się okno z danymi, bezpośrednio z banku, który wydał kartę. Użytkownik karty wprowadza swój osobisty kod zabezpieczający i zostaje rozpoznany jako prawowity posiadacz karty. Proces jest podobny do podania PIN-u w bankomacie. Obciążenie konta karty kredytowej następuje po zakończeniu zamówienia. Dalsze informacje dostępne są po kliknięciu na logo.

 

 

Za pobraniem

Po zakończeniu procesu zamówienia otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Wysyłamy do Ciebie towar za pobraniem - płatność za towar zostanie dokonana przy odbiorze towaru.