ZOBACZ AKUMULATOROWY TRAKTOR 
EDITION ONE

Edition One to nowy traktor akumulatorowy ze wszystkimi zaletami traktorów Premium, zasilany mocnymi akumulatorami, jest największym i najmocniejszym traktorem akumulatorowym na rynku ze wszystkimi przydatnymi funkcjami.POZNAJ FUNKCJE
W PEŁNI AKUMULATOROWEGO TRAKTORA

Kształtuj przyszłość z traktorami AL-KO Edition One. W 100% akumulatorowy traktor pozwala zachować maksymalną wydajność przy zachowaniu wszystkich najlepszych cech traktorów spalinowych. Po prostu naładuj akumulator i rozpocznij koszenie.

SPRAWDŹ NAJMOCNIEJSZE MODELE

Pojemy kosz, mocny silnik i funkcja smart kokpit to tylko kilka zalet akumulatorowego traktora Edition One. Resztę z nich możesz poznać sam umawiając się na jazdę próbą!


Zobacz, co nowego w naszym sklepie


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.