Najwyższa klasa pielęgnacji trawnika

Z traktorem ogrodowym AL-KO doświadczasz wyjątkowych wrażeń związanych z pielęgnacją trawnika. Daj się przekonać naszym potęgom. Dzięki sprawdzonym silnikom czterosuwowym i szerokości roboczej od 62 cm aż do 125 cm traktory ogrodowe AL-KO są odpowiednim narzędziem dla każdego wymagającego użytkownika. Wygodę podczas koszenia poczujesz od razu gdy tylko usiądziesz za kierownicą. Możesz całkowicie zaufać bezpieczeństwu traktorów ogrodowych AL-KO i cieszyć się czystą radością podczas każdego przejazdu w ogrodzie. Po prostu przekręć kluczyk i wciśnij gaz do dechy. Szerokie opony, sportowa kierownica oraz umieszczenie obok siebie pedałów jazdy do przodu i do tyłu, przywodzą na myśl wrażenia z jazdy samochodem. Rozpocznij nowy wymiar koszenia trawnika z traktorami zaprojektowanymi przez niemieckich inżynierów AL-KO, które są wyprodukowane w naszej austriackiej fabryce.

Filtr produktów17 znalezione produkty
numer art. 127486 Duża ilość
8.499,00 zł
numer art. 127487 Niedostępny
10.499,00 zł
numer art. 127617 Niedostępny
23.899,00 zł
numer art. 127710 Niedostępny
24.999,00 zł
numer art. 127709 Duża ilość
20.699,00 zł
numer art. 127685 Duża ilość
12.419,00 zł
numer art. 127726 Duża ilość
14.489,00 zł
numer art. 127707 Mała ilość
20.699,00 zł
numer art. 127705 Duża ilość
16.559,00 zł
numer art. 127692 Duża ilość
15.499,00 zł
numer art. 127711 Niedostępny
26.999,00 zł
numer art. 127724 Duża ilość
14.489,00 zł
numer art. 127712 Duża ilość
18.599,00 zł
numer art. 127708 Duża ilość
20.699,00 zł
numer art. 127689 Niedostępny
15.399,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki
Korzyści

Agregat tnący

Agregat tnący zbudowany jest materiałów najwyższej jakości. Budowa korpusu pozwala wykaszać trawę blisko krawędzi. Traktory ogrodowe AL-KO są niezwykle wytrzymałe dzięki ramie Heavy Duty. Dodatkowo traktory posiadają funkcję mulczowania.

Wygodna praca

Głęboki podnóżek, ergonomiczna pozycja robocza i duża przestrzeń na nogi umożliwiają wygodne i niemęczące koszenie nawet przez długi czas.

Doskonała trakcja

Szerokie opony traktorów ogrodowych i riderów AL-KO i Solo® by AL-KO umożliwiają optymalną jazdę nawet w trudnym terenie nie zostawiając śladów kolein.

Łatwa regulacja wysokości koszenia

Dzięki centralnej regulacji koszenia, w mgnieniu oka osiągniesz doskonałe rezultaty cięcia. Za pomocą dźwigni można w łatwy sposób ustawić odpowiednią wysokość koszenia.

Duży kosz na trawę

Pojemny kosz na ściętą trawę. Sygnał dźwiękowy informuję kiedy kosz jest pełny. Za pomocą dźwigni w łatwy sposób możemy dokonać jego opróżnienia.

Łatwy dostęp

Elementy sterujące w naszych maszynach zlokalizowane są w taki sposób, aby operator miał łatwy dostęp do wszystkich elementów sterujących. Ponadto w niektórych modelach (wyposażonych w wyświetlacz) operator ma pełną informację o stanie akumulatora oraz napełnieniu kosza.

Napęd hydrostatyczny

Umiejscowienie pedałów jazdy obok siebie w modelach Premium gwarantuje swobodne i łatwe poruszanie się naszym traktorem.

Niezawodna moc

Mocny silnik zapewnia efektywną i szybką pracę na dużych powierzchniach. W wielu naszych traktorach ogrodowych zamontowaliśmy wysokiej jakości silniki, chłodzone powietrzem, marki Briggs&Stratton Intek. Są one niezwykle trwałe i niezawodne - niezależnie czy wykorzystujesz nasz traktor okazjonalnie czy codziennie do pracy.  

Opatentowany system ochrony przekładni

W traktorach ogrodowych AL-KO, zastosowano specjalny mechanizm blokujący pedał przyspieszania, dzięki czemu podczas hamowania jest on wyłączany. System ten chroni i wydłuża żywotność skrzyni biegów.  

Rama typu Heavy Duty

Niezawodne ramy produkowane są w naszej austriackiej fabryce. Specjalna konstrukcja oraz przekrój ramy wpływają na jej niebywałą sztywność i odporność. 

Prosty i szybki montaż oraz demontaż agregatu

Wszystkie traktory AL-KO wyposażone są w specjalny system montażu i demontażu agregatu koszącego. System ten pozwala na łatwy i szybki serwis noży tnących, sprawdzenie stanu paska napędowego czy po prostu umycie agregatu.

Wszechstronne zastosowanie

Dzięki zastosowaniu coraz to nowych akcesoriów traktory AL-KO stają się maszynami całorocznymi w pełnym tego słowa znaczeniu.

Podobnie jak samochody klasy premium, również traktory ogrodowe marki Solo® by AL-KO zapewniają maksymalny komfort jazdy nawet w trudnym terenie


Dzięki szerokiej ofercie traktorów z pewnością znajdziesz coś dla siebie.  Od szerokości koszenia 62 cm do 125 cm z jednym lub dwoma cylindrowymi silnikami.

| Mocne silniki 4- suwowe

| Duże kosze na ściętą trawę z dźwiękowym sygnałem napełnienia kosza

| Bardzo duża przestrzeń na nogi, niezrównana ergonomia prowadzenia

| Szerokie opony dla jeszcze lepszego prowadzenia

| Ergonomiczna pozycja

| Zewnętrzny wlew paliwa


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.