Najwyższa klasa pielęgnacji trawnika

Z traktorem ogrodowym AL-KO "doświadczasz" wyjątkowych wrażeń związanych z pielęgnacją trawnika. Daj się przekonać naszym potęgom. Dzięki sprawdzonym silnikom czterosuwowym i szerokości roboczej 125 dm jest odpowiednim narzędziem dla każdego wymagającym ogrodnika.Kosząc wygodnie, poczujesz się, gdy tylko usiądziesz za kierownicą. Możesz całkowicie polegać na bezpieczeństwie traktora ogrodowego AL-KO i cieszyć się czystą radością podczas każdego okrążenia w ogrodzie. Po prostu przekręć kluczyk i wciśnij gaz do dechy. Szerokie opony, sportowa kierownica oraz umieszczenie obok siebie pedałów jazdy do przodu i do tyłu przywodzą na myśl wrażenia z jazdy samochodem. Rozpocznij nowy wymiar koszenia trawnika z traktorami zaprojektowanymi przez inżynierów AL-KO, które są wyprodukowane w naszej austriackiej fabryce.

Więcej informacji

16 znalezione produkty
numer art. 127416 Duża ilość
9.749 zł *
numer art. 127417 Niedostępny
8.899 zł *
numer art. 127369 Mała ilość
14.369 zł *
numer art. 127621 Niedostępny
było 15.999 zł 13.399 zł *
numer art. 127574 Niedostępny
8.849 zł *
numer art. 127445 Niedostępny
10.879 zł *
numer art. 127371 Niedostępny
18.399 zł *
numer art. 127367 Niedostępny
10.879 zł *
Korzyści
Rasentraktoren | AL-KO Mähdeck

Agregat tnący

Agregat tnący zbudowany jest materiałów najwyższej jakości, tulei łożyskowanych i wyjątkowemu systemowi zapobiegającemu drganiom. Budowa korpusu pozwala wykaszać trawę blisko krawędzi, dodatkowo przystosowany jest do mulczowania.

Rasentraktoren | AL-KO Ergonomische Sitzposition

Wygoda praca

Głęboki podnóżek, ergonomiczna pozycja robocza i duża przestrzeń na nogi umożliwiają wygodne i niemęczące koszenie nawet prze długi czas.

Rasentraktoren | AL-KO Breitbereifung

Doskonała trakcja

Szerokie opony traktorów ogrodowych i samojezdnych kosiarek AL-KO i Solo By AL-KO umożliwiają optymalną jazdę nawet w trudnym terenie nie zostawiając śladów kolein.

Rasentraktoren | AL-KO Schnitthöhenverstellung

Łatwa regulacja wysokości koszenia

Dzięki centralnej regulacji koszenia w mgnieniu oka osiągniesz doskonałe rezultaty cięcia. Za pomocą dźwigni można w łatwy sposób ustawić odpowiednią wysokość koszenia.

Rasentraktoren | AL-KO Entleerung Fangbox

Duży kosz na trawę

Pojemny kosz na ściętą trawę. Sygnał dźwiękowy informuję kiedy kosz jest pełny. Za pomocą dźwigni w łatwy sposób możemy dokonać jego opróżnienia.

Rasentraktoren | AL-KO Leichte Bedienbarkeit am Cockpit

Pełen dostęp

Elementy sterujące w naszych maszynach zlokalizowane są w taki sposób aby operator miał pełny dostęp do wszystkich elementów sterujących. Ponadto w niektórych modelach wyposażonych w wyświetlacz operator ma pełna informację o stanie akumulatora, napełnieniu kosza.

Rasentraktoren | AL-KO Hydrostatantrieb mit nebeneinanderliegenden Pedalen

Napęd hydrostatyczny

Umiejscowienie pedałów jazdy obok siebie w modelach Premium gwarantuję swobodne i łatwe poruszanie się naszym traktorem.

Rasentraktoren | AL-KO Luftgekühlter Motor

Niezawodna moc

Mocny silnik zapewnia efektywną i szybką pracę na dużych powierzchniach. W wielu traktorach zamontowaliśmy wysokiej jakości silniki chłodzone powietrzem marki Briggs&Stratton Intek. Modele te są niezwykle trwałe i niezawodne, niezależnie czy wykorzystujesz nasz traktor okazjonalnie czy codziennie.  

Rasentraktoren | AL-KO Patentierter Freilaufmechanismus

Opatentowany system ochrony przekładni

W traktorach AL-KO zastosowano specjalny mechanizm blokujący pedał przyspieszania, wskutek czego podczas hamowania jest on wyłączany. System ten chroni i wydłuża żywotność skrzyni biegów.  

Rasentraktoren | AL-KO Langlebiger Rahmen made in Austria

Rama typu Heavy Duty

Niezawodne ramy produkowane są w naszej austriackiej fabryce. Specjalna konstrukcja oraz przekrój ramy wpływają na jej niebywałą sztywność i odporność. 

Rasentraktoren | AL-KO Mähwerk einfach wechseln

Prosty i szybki demontaż i montaż agregatu

Wszystkie traktory AL-KO wyposażone są w specjalny system montażu i demontażu agregatu koszącego. System ten pozwala na łatwy i szybki serwis noży tnących, sprawdzenie stanu paska napędowego czy po prostu umycie agregatu.

Rasentraktoren | AL-KO Rasentraktor mit Schneeschild zum Schneeräumen

Wszechstronne zastosowanie

Dzięki zastosowaniu coraz to nowych akcesoriów traktory AL-KO stają się maszynami całorocznymi w pełnym tego słowa znaczeniu.

Zainspiruj się naszymi filmami


Rasentraktoren | AL-KO Rasentraktor im Einsatz

Przydatne porady

Podobnie jak samochody klasy Premium również traktory Premium marki Solo By AL-KO zapewniają maksymalny komfort jazdy nawet w trudnym terenie

Dzięki szerokiej ofercie traktorów z pewnością znajdziesz coś dla siebie.  Od szerokości cięcia 92 cm do 125 cm z jednym lub dwoma cylindrowymi silnikami.

| Mocne silniki 4- suwowe
| Duże kosze na ściętą trawę z akustycznym sygnałem napełnienia kosza.
|
Bardzo duża przestrzeń na nogi, niezrównana ergonomia prowadzenia
| Szerokie opony dla jeszcze lepszego prowadzenia
|
Zewnętrzny wlew paliwa  
| Pedały do jazdy w przód i w tył umieszczone obok siebie