Najwyższa klasa pielęgnacji trawnika

Z traktorem ogrodowym AL-KO doświadczasz wyjątkowych wrażeń związanych z pielęgnacją trawnika. Daj się przekonać naszym potęgom. Dzięki sprawdzonym silnikom czterosuwowym i szerokości roboczej od 62 cm aż do 125 cm traktory ogrodowe AL-KO są odpowiednim narzędziem dla każdego wymagającego użytkownika. Wygodę podczas koszenia poczujesz od razu gdy tylko usiądziesz za kierownicą. Możesz całkowicie zaufać bezpieczeństwu traktorów ogrodowych AL-KO i cieszyć się czystą radością podczas każdego przejazdu w ogrodzie. Po prostu przekręć kluczyk i wciśnij gaz do dechy. Szerokie opony, sportowa kierownica oraz umieszczenie obok siebie pedałów jazdy do przodu i do tyłu, przywodzą na myśl wrażenia z jazdy samochodem. Rozpocznij nowy wymiar koszenia trawnika z traktorami zaprojektowanymi przez niemieckich inżynierów AL-KO, które są wyprodukowane w naszej austriackiej fabryce.

16 znalezione produkty
numer art. 127371 Duża ilość
18.399 zł *
numer art. 127621 Niedostępny
było 15.999 zł 13.399 zł *
numer art. 127574 Niedostępny
8.849 zł *
numer art. 127445 Niedostępny
10.879 zł *
numer art. 127444 Niedostępny
12.999 zł *
numer art. 127416 Niedostępny
9.749 zł *
Korzyści

Agregat tnący

Agregat tnący zbudowany jest materiałów najwyższej jakości. Budowa korpusu pozwala wykaszać trawę blisko krawędzi. Traktory ogrodowe AL-KO są niezwykle wytrzymałe dzięki ramie Heavy Duty. Dodatkowo traktory posiadają funkcję mulczowania.

Wygodna praca

Głęboki podnóżek, ergonomiczna pozycja robocza i duża przestrzeń na nogi umożliwiają wygodne i niemęczące koszenie nawet przez długi czas.

Doskonała trakcja

Szerokie opony traktorów ogrodowych i riderów AL-KO i Solo By AL-KO umożliwiają optymalną jazdę nawet w trudnym terenie nie zostawiając śladów kolein.

Łatwa regulacja wysokości koszenia

Dzięki centralnej regulacji koszenia, w mgnieniu oka osiągniesz doskonałe rezultaty cięcia. Za pomocą dźwigni można w łatwy sposób ustawić odpowiednią wysokość koszenia.

Duży kosz na trawę

Pojemny kosz na ściętą trawę. Sygnał dźwiękowy informuję kiedy kosz jest pełny. Za pomocą dźwigni w łatwy sposób możemy dokonać jego opróżnienia.

Łatwy dostęp

Elementy sterujące w naszych maszynach zlokalizowane są w taki sposób, aby operator miał łatwy dostęp do wszystkich elementów sterujących. Ponadto w niektórych modelach (wyposażonych w wyświetlacz) operator ma pełną informację o stanie akumulatora oraz napełnieniu kosza.

Napęd hydrostatyczny

Umiejscowienie pedałów jazdy obok siebie w modelach Premium gwarantuje swobodne i łatwe poruszanie się naszym traktorem.

Niezawodna moc

Mocny silnik zapewnia efektywną i szybką pracę na dużych powierzchniach. W wielu naszych traktorach ogrodowych zamontowaliśmy wysokiej jakości silniki, chłodzone powietrzem, marki Briggs&Stratton Intek. Są one niezwykle trwałe i niezawodne - niezależnie czy wykorzystujesz nasz traktor okazjonalnie czy codziennie do pracy.  

Opatentowany system ochrony przekładni

W traktorach ogrodowych AL-KO, zastosowano specjalny mechanizm blokujący pedał przyspieszania, dzięki czemu podczas hamowania jest on wyłączany. System ten chroni i wydłuża żywotność skrzyni biegów.  

Rama typu Heavy Duty

Niezawodne ramy produkowane są w naszej austriackiej fabryce. Specjalna konstrukcja oraz przekrój ramy wpływają na jej niebywałą sztywność i odporność. 

Prosty i szybki montaż oraz demontaż agregatu

Wszystkie traktory AL-KO wyposażone są w specjalny system montażu i demontażu agregatu koszącego. System ten pozwala na łatwy i szybki serwis noży tnących, sprawdzenie stanu paska napędowego czy po prostu umycie agregatu.

Wszechstronne zastosowanie

Dzięki zastosowaniu coraz to nowych akcesoriów traktory AL-KO stają się maszynami całorocznymi w pełnym tego słowa znaczeniu.

Nasza oferta traktorów ogrodowych
RIDERY RIDERY
Traktory ogrodowe COMFORT Traktory ogrodowe COMFORT
Traktory ogrodowe PREMIUM Traktory ogrodowe PREMIUM

Przydatne porady

Podobnie jak samochody klasy premium, również traktory ogrodowe marki Solo By AL-KO zapewniają maksymalny komfort jazdy nawet w trudnym terenie

Dzięki szerokiej ofercie traktorów z pewnością znajdziesz coś dla siebie.  Od szerokości koszenia 62 cm do 125 cm z jednym lub dwoma cylindrowymi silnikami.

| Mocne silniki 4- suwowe

| Duże kosze na ściętą trawę z dźwiękowym sygnałem napełnienia kosza

| Bardzo duża przestrzeń na nogi, niezrównana ergonomia prowadzenia

| Szerokie opony dla jeszcze lepszego prowadzenia

| Ergonomiczna pozycja

| Zewnętrzny wlew paliwa

Rasentraktoren | AL-KO Rasentraktor im Einsatz

Zainspiruj się naszymi filmami