BAZA MULTITOOL MT 40 Li 36 V

Numer produktu: 113611 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Wielofunkcyjny baza do pielęgnacji drzew, żywopłotów i trawników (osprzęt nie wchodzi w skład zestawu)
  • Lekka, cicha i bezemisyjna
  • Model z rodziny AL-KO 36 V (Akumulator i ładowarka sprzedawane osobno)
  • Model from the AL-KO 36 V family (battery & charger sold separately)

Najczęściej kupowane razem

225,00 zł
Ten produkt
409,00 zł
Duża ilość
699,00 zł
Duża ilość
799,00 zł
Duża ilość
285,00 zł
Duża ilość
409,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

2.826,00 zł *

Podstawowy sprzęt do różnych prac ogrodowych. Wygodny i ekologiczny w użyciu, ze względu na brak przeszkadzającego kabla i brak spalin ze względu na zastosowanie technologii akumulatorowej

Model z rodziny 36 V bez akumulatora i ładowarki. Poręczny w użyciu.

Dane techniczne

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 36 V
Waga netto w kg 1 KG
Waga brutto w kg 1.76 KG
Długość produktu w cm 105 CM
Długość kartonu w cm 108 CM
Kompatybilne baterie 113280, 113524
Marka AL-KO
Linia Comfort
Instrukcje Download (1.66MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.