GENERATOR 3500 C

Numer produktu: 130931 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik spalinowy
  • Moc / silnik: 2,8 kW / 4-suw / 212 cm3
  • Typ urządzenia: Agregat ze stabilizatorem napięcia
  • Moc akustyczna: 96 dB (A)
  • Wymiary (długość / szerokość / wysokość): 59 / 43 / 48 cm
  • Maksymalny czas pracy: 10,5 godzin
  • Pojemność zbiornika: 15 litrów
  • Gniazda wtykowe: 2 x 230 V
  • Przyłącza: 1 x 12 V (8,3 A)
  • Waga: 50 kg

Najczęściej kupowane razem

numer art. 130931
2.379,00 zł
Ten produkt
61,50 zł
Duża ilość
numer art. 113346 Szczegóły
309,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

2.749,50 zł

Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Agregat prądotwórczy 3500 C

Nieważne gdzie i kiedy - coraz częstsza forma spędzania wolnego czasu bez dostępu do prądu w lesie oraz wzrost występowania ekstremalnych klęsk żywiołowych sprawiają, że coraz większe znaczenie ma niezależność od stacjonarnych źródeł energii – także w sektorze prywatnym.

Który generator prądu jest dla mnie odpowiedni?

Aby dowiedzieć się, który generator jest odpowiedni dla Twoich potrzeb, warto spojrzeć na tabliczkę znamionową produktu. Obowiązuje zasada: Im wyższa moc podłączonych odbiorników, tym większa musi być moc urządzenia.

Obszary zastosowania: rzemiosło, rolnictwo, plac budowy, brak prądu z powodu burz i powodzi. Zalety: wysoka wytrzymałość i wydajność. Minimalne wymagania konserwacyjne. Idealny do obsługi popularnych elektronarzędzi i oświetlenia.

 

Szczegóły techniczne agregatu prądotwórczego 3500 C

Agregat prądotwórczy od AL-KO. Dzięki mocnemu silnikowi o mocy 2,8 kW i pojemności silnika 212 cm3 można używać gniazd wtykowych (2 x 230 V) i przyłączy (1 x 12 V) przez 10,5 godzin. Tak długi czas pracy jest możliwy, dzięki pojemności zbiornika na paliwo wynoszącej, aż 15 litrów. Agregat ten posiada również stabilizator napięcia.

 

Sprzedaż agregatu prądotwórczego 3500 C

Agregat prądotwórczy można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 130931
EAN 5769720520186
Waga netto w kg 50 KG
Długość produktu w cm 59 CM
Szerokość produktu w cm 43 CM
Wysokość produktu w cm 48 CM
Linia Comfort
Marka AL-KO

Power supply

Silnik Spalinowy

Engine

Pojemność zbiornika paliwa w l 15 L
Elektryczny rozrusznik nie
Pojemność w cm³ 212
Moc w kW 2.8 KW
Ilość cylindrów 1

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (5.9MB)
Deklaracje zgodności Download (157.47KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.