Kolorowanki

Kiedy mama i tata pracują w ogrodzie lub czas płynie zbyt wolno w wakacyjne dni, dzieci nie muszą się nudzić. Pobierz nasze fajne kolorowanki AL-KO tutaj i pokoloruj jak tylko chcesz.

Następnie opublikuj swoje dzieła na Facebooku lub Instagramie pod naszym hashtagiem #stayingarden i polub nas za pomocą @alkogardentech

Z niecierpliwością czekamy na Twóje prace!

Familienspaß im Garten | AL-KO Malvorlagen für Kids

Rodzina w ogrodzie

Mähen mit dem Rasentraktor | AL-KO Malvorlagen für Kids

Koszenie traktorem AL-KO

Das Beet vorbereiten | AL-KO Malvorlagen für Kids

Koszenie kosiarką AL-KO

Mähroboter Robolinho® im Einsatz | AL-KO Malvorlagen für Kids

Robot koszący Robolinho

Der nette Gärtner | AL-KO Malvorlagen für Kids

Mały ogrodnik

Wasserspaß im Garten | AL-KO Malvorlagen für Kids

Wodna zabawa


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.