KOSA MT BCA 4030 36 V

Numer produktu: 113615 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Light, handy scythe attachment for the MT 40 base unit
  • Line / cutter head for precise trimming and mowing
  • 30 cm / 23 cm cutting width for individual requirements
  • Easy guidance with automatic tapping and variable additional handle
  • Quiet, emission-free and independent of the mains with the battery-operated MT 40 basic device from the EnergyFlex family

Końcówka z kosą z nasadką nożową do urządzenia podstawowego Multitool MT 40. Dodatkowy uchwyt ręczny z ogranicznikiem oraz stanowiący element wyposażenia nóż i szpula żyłki dopełniają to urządzenie w kwestii bezpieczeństwa i elastyczności zastosowania.

Z rodziny AL-KO 36 V.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113615
EAN 4003718058505
Waga netto w kg 1.8 KG
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Żyłka tnąca w cm 30 CM
Długość cięcia w cm 23 CM
Linia Comfort
Marka AL-KO

Power supply

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 36 V

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (9.29MB)
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.