KOSIARKA CLASSIC 5.16 VS-B PLUS (4W1)

Numer produktu: 119709

Twoje korzyści

Kosz na trawę ze wskaźnikiem poziomu napełnienia

Kosz na trawę ze wskaźnikiem poziomu napełnienia

Duży, aerodynamicznie ukształtowany kosz z tworzywa sztucznego o pojemności do 65 litrów przekonuje nie tylko swoim rozmiarem – wskaźnik poziomu napełnienia pokazuje również, kiedy należy opróżnić kosz.

Dane techniczne

Silnik Spalinowy
Waga netto w kg 33.4 KG
Napęd na koła tak, bezstopniowy (VarioSpeed)
pojemność kosza 65 L
Waga brutto w kg 38.1 KG
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
powierzchnia do mkw 1800 QM
Obudowa Stal
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Funkcje 4in1
Funkcja mulczowania tak
Wyrzut boczny tak
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Maksymalna prędkość do przodu 4.5 KMH
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Długość kartonu w cm 94.5 CM
Szerokość robocza w cm 51 CM
Marka AL-KO
Instrukcje Download (24.72MB)
Deklaracje zgodności Download (527.15KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.