KOSIARKA CLASSIC 5.16 VS-B PLUS (4W1)

Numer produktu: 119709

Twoje korzyści

Kosz na trawę ze wskaźnikiem poziomu napełnienia

Kosz na trawę ze wskaźnikiem poziomu napełnienia

Duży, aerodynamicznie ukształtowany kosz z tworzywa sztucznego o pojemności do 65 litrów przekonuje nie tylko swoim rozmiarem – wskaźnik poziomu napełnienia pokazuje również, kiedy należy opróżnić kosz.

Dane techniczne

94.5 CM
Marka AL-KO
Szerokość robocza w cm 51 CM
Funkcja mulczowania tak
Koła z łożyskami kulkowymi tak
powierzchnia do mkw 1800
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Funkcje 4in1
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Maksymalna prędkość do przodu 4.5 KMH
Napęd na koła tak, bezstopniowy (VarioSpeed)
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
Waga netto w kg 33.4 KG
Wyrzut boczny tak
Silnik Spalinowy
Obudowa Stal
pojemność kosza 65 L
Instrukcje Download (24.72MB)
Deklaracje zgodności Download (527.15KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.