KOSIARKA SPALINOWA PREMIUM 473 SP-B

Numer produktu: 123028 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Regulacja wysokości koszenia: Centralna, 7-stopniowa
  • Powierzchnia koszenia: 1 400 m2
  • Napęd: Tak
  • ø kół przód / tył: 200 / 280 mm, łożyska kulkowe
  • Obudowa: Stal
  • Waga: 34,6 kg
  • More comfortable carrying thanks to front carrying handle
  • Ergonomically shaped handle bar

Kosiarka spalinowa PREMIUM 473 SP-B

Kosiarka spalinowa Premium 473 SP-B została opracowana w Niemczech i wyprodukowana w naszej fabryce w Austrii. Wyselekcjonowane komponenty i materiały zwiększają żywotność kosiarki spalinowej. Dzięki kosiarkom z serii „Premium” koszenie trawnika staje się przyjemnością. Napędzana jest sprawdzonym i niezawodnym silnikiem AL-KO Pro. Ponadto dzięki szerokości koszenia 46 cm ta kosiarka z funkcją 4 w 1 (zbieranie do kosza, wyrzut boczny, wyrzut tylny i mulczowanie) jest niezawodnym pomocnikiem w ogrodzie. Wszystkie te właściwości sprawiają, że kosiarka AL-KO jest trwałym specjalistą do dbania o trawniki. Zaawansowana technologia i znana jakość AL-KO nie pozostawiają nic do życzenia dla ogrodników o wysokich wymaganiach. Nowoczesny design sprawia, że ​​przyciąga wzrok każdego w ogrodzie.

 

Szczegóły techniczne kosiarki spalinowej PREMIUM 473 SP-B

Dzięki szerokości koszenia 46 cm kosiarka spalinowa Premium 473 SP-B zapewnia szybkie koszenie nawet w dużych ogrodach (do 1400 m²). Wysokość koszenia regulowana jest centralnie w 7 pozycjach od 30 mm do 80 mm. Dzięki silnikowi AL-KO o mocy 2,4 kW i napędowi kół XXL koszenie ogrodu (nawet na zboczu) nie wymaga wysiłku. Funkcja 4 w 1 umożliwia koszenie ze zbieraniem do kosza, wyrzutem boczny, wyrzutem tylny i mulczowaniem. Ergonomicznie ukształtowana rękojeść z wygodnym uchwytem i zoptymalizowane pod kątem uchwytu przełączniki sprawiają, że koszenie trawnika jest przyjemnością. Ścinki trawy trafiają przez wysoką obudowę z blachy stalowej z technologią MaxAirflow aż do tyłu kosza na trawę o pojemności 70 l ze wskaźnikiem poziomu napełnienia, co oznacza, że ​​jest on napełniany do góry i dlatego należy go opróżniać jeszcze rzadziej. Zintegrowany uchwyt z przodu kosiarek Premium idealnie nadaje się do transportu kosiarki, jej przechowywania (funkcja stojąca) lub podnoszenia nad schodkami lub przeszkodami w ogrodzie.

 

Sprzedaż kosiarki spalinowej PREMIUM 473 SP-B

Kosiarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Moc w kW 2.3 KW
Szerokość robocza w cm 46 CM
Silnik B&S Series 625EXi
Wys. koszenia min/max (mm) 30 - 80 MM
Pojemność w cm³ 150
Typ silnika 4-sowowy
Obr./min 2900
Ilość cylindrów 1
Elektryczny rozrusznik nie
Ssanie automatyczne Tak
Regulacja wysokości kierownicy tak
Linia Premium
Składana kierownica tak
Max Airflow Technology Ja
pojemność kosza 70 L
Waga netto w kg 40 KG
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 85
Zbieranie do kosza tak
Funkcje 4in1
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 7-krotna
moc urządzenia w kW 2.3
Funkcja mulczowania tak
Maksymalna prędkość do przodu 3.5 KMH
Średnica tylnych kół w mm 280 MM
Rozłączanie napędu nie
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Koła z łożyskami kulkowymi tak
Obudowa Stal
Wyrzut boczny tak
Poziom hałasu w dB(A) 95
Średnica przednich kół w mm 200 MM
Silnik Spalinowy
Wartość K w m/s² 2
Ilość noży 1 ST
Możliwość zam. zaczepu Tak
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 2
Napęd na koła tak, 1 bieg
Linia Highline
Rodzaj noża Ostrzony diamentowo
Wartość drgań w m/s² 6
Materiał kosza Tworzywo sztuczne
Instrukcje Download (0.00 B)
Download (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.