OKRZESYWARKA MT CSA 4020 36 V

Numer produktu: 113612 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Wysokość robocza do 4 m z przedłużką
  • Wytrzymały łańcuch o długości 20 cm zapewniający wydajne cięcie
  • Bezpieczna i niemęcząca praca dzięki paskowi do noszenia
  • Cicha i bezemisyjna
  • Quiet, emission-free and independent of the mains with the battery-operated MT 40 basic device from the 36 V family

Najczęściej kupowane razem

409,00 zł
Ten produkt
225,00 zł
Mała ilość

Łączna cena wszystkich produktów

634,00 zł

Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Końcówka okrzesywarki z przedłużeniem rury prowadzącej do urządzenia podstawowego Multitool MT 40. Ten wysięgnik z zasadą działania piły łańcuchowej jest idealny do wygodnej pielęgnacji drzew dzięki dodatkowemu przedłużeniu. Można nią pracować na wysokości do 4 m. Oczywiście można tę nakładkę przymocować do urządzenia podstawowego bezpośrednio „ na klik”. Pracę ułatwiają elementy obsługowe zintegrowane w uchwycie i pas do noszenia.

Z rodziny AL-KO 36 V.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113612
EAN 4003718058475
Waga netto w kg 2.3 KG
Długość produktu w cm 178 CM
Marka AL-KO
Linia Comfort

Power supply

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 36 V

Cutting System

Maksymalna prędkość łańcuc 4.2
Długość prowadnicy w cm 20 CM

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (3.23MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.