PAS NOŚNY BB40 36 V

Numer produktu: 113786 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Wygodny pas nośny do akumulatorów 36 V
  • Pasuje do: B 150, B 200
  • Relief of the arms. This makes working more comfortable particularly when working for extended periods

Najczęściej kupowane razem

numer art. 113786
361,00 zł
Ten produkt
699,00 zł
Duża ilość
799,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.859,00 zł *

Pas nośny 36 V BBA 40

Pas nośny AL-KO sprawia, że praca narzędziami AL-KO 36 V jest jeszcze wygodniejsza. Dzięki niemu baterię można nosić na pasku, a nie bezpośrednio w urządzeniu dzięki czemu zwiększa się wygoda pracy. Ciężar akumulatora nie trzymamy w rękach lecz na wygodnym pasie przy biodrze.

 

Szczegóły techniczne pasa nośnego 36 V BBA 40

Pas nośny posiada specjalny adapter, który można podłączyć do wszystkich urządzeń akumulatorowych AL-KO 36 V. Pas ten pasuje do akumulatora B 150 Li (113280) jak i do akumulatora B 200 Li (113524).

 

Sprzedaż pasa nośnego 36 V BBA 40

Pas nośny można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 36 V
Kompatybilne baterie 113280, 113524
Marka AL-KO
Instrukcje Download (1.29MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.