Szanowni Państwo, w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją informujemy, że wszystkie zamówienia, za które płatność wpłynie po 15 grudnia 2023 r., zostaną wysłane po 2 stycznia 2024 r.

PIŁA SZABLASTA HS 2015 Li 18 V

Numer produktu: 113625 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Posiada akumulator litowo-jonowy 20 V / 2,5 (5,0) Ah
  • Lekka - 1,0 kg
  • Przecinanie gałęzi o średnicy do ok. 6 cm.
  • Długość cięcia 12 cm
  • Wygodny, ergonomiczny uchwyt
  • W zestawie 2 brzeszczoty
  • Uwaga: zestaw nie posiada baterii i ładowarki – należy je dokupić

Bezprzewodowa pilarka ręczna AL-KO doskonale wsparcie przy lekkich pracach związanych z cięciem i pielęgnacją ogrodu


Akumulatorowa piła ręczna HS 2015 AL-KO

Dzięki naszej akumulatorowej pile HS 2015 możesz samodzielnie wykonać wiele prac związanych z cięciem drzew/drewna. Pracuje z prędkością 2200 uderzeń na minutę i jest zasilana przez akumulator z rodziny 18 V. Oznacza to, że możesz długo pracować bez zmęczenia i ciąć gałęzie o średnicy do 60 mm. Długość cięcia wynosi 120 mm a średnica ciętych gałęzi 60 mm. Aby zapewnić bezpieczne trzymanie podczas cięcia, piła do gałęzi AL-KO jest wyposażona w gumowany uchwyt. Najlepiej nadaje się do mniejszych prac piłowania.

Sprzedaż akumulatorowej piły AL-KO

nożyce akumulatorowe można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 18 V
Waga netto w kg 1 KG
Skoki w skokach / min 2200
Długość kartonu w cm 33 CM
Kompatybilne baterie 113559, 113698
Gwar. poziom hałasu w db(A) 98
Grubość cięcia w mm 60 MM
Długość prowadnicy w cm 16 CM
Linia Easy
Marka AL-KO
Instrukcje Download (1.28MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.