PODCINARKA MT GTA 4030 36 V

Numer produktu: 113614 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Grass trimmer attachment for the AL-KO 36 V Multitool MT 40 Li power unit
  • Cutting width 30 cm with nylon thread
  • Easy thread adjustment thanks to automatic tapping
  • Light and handy - including an adjustable additional handle

Najczęściej kupowane razem

numer art. 113614
285,00 zł
Ten produkt
225,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

510,00 zł *

Przystawka do przycinania trawy do urządzenia podstawowego Multitool MT 40. Wygięta rękojeść i dodatkowy uchwyt ręczny umożliwiają ergonomiczną, przyjemną pracę. Ochronny kabłąk chroni przed niepotrzebnym niszczeniem żyłki przy pracach przy murach i płotach i zapobiega jednocześnie niezamierzonemu przycinaniu kwiatów .

Z rodziny AL-KO 36 V.

Dane techniczne

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 36 V
Waga netto w kg 1.8 KG
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Regulowany uchwyt tak
Gwar. poziom hałasu w db(A) 96
Żyłka tnąca w cm 30 CM
Linia Comfort
Marka AL-KO
Instrukcje Download (2.34MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.