POMPA ZANURZENIOWA DRAIN 9500 EASY

Numer produktu: 113962 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Silnik elektryczny
  • Moc: 300 W
  • Maksymalna wysokość tłoczenia: 6 m
  • Napęd pompy: 1 stopniowy
  • Maksymalna wydajność: 8 500 l / h
  • Maks. głębokość zanurzenia: 5 m
  • Maks. temperatura wody: 35°C
  • ⌀ wyjścia pompy: G 1 1/4”
  • Długość kabla: 10 m
  • Waga: 4 kg

Pompa zanurzeniowa DRAIN 9500 Easy

Dzięki połączonej podstawie pompy (regulowana stopa pompy) DRAIN 9500 Easy nadaje się zarówno do czystej, jak i do brudnej wody. Tłoczenie brudnej wody jest wykorzystywane, gdy zachodzi potrzeba odpompowania zanieczyszczonej wody, np. po powodziach, z brudnych stawów lub przy opróżnianiu cystern.

 

Szczegóły techniczne pompy zanurzeniowej DRAIN 9500 Easy

Łącznik pływakowy można ustawić w dwóch pozycjach do pracy ciągłej, nadzorowanej lub automatycznej. W trybie automatycznym pompa wyłącza się automatycznie po osiągnięciu minimalnego poziomu wody.

Dzięki praktycznemu zintegrowanemu uchwytowi do przenoszenia i niewielkiej wadze zaledwie około 4 kg, pompa zanurzeniowa ma szeroki wachlarz zastosowania. Dzięki mocy 300 W, wysokości tłoczenia maks. 6 m i wydajności do 8 500 l/h, wypompowywanie i przepompowywanie wody odbywa się w najkrótszym możliwym czasie. Wylot pompy jest zintegrowany z dużą podstawą pompy, która w ten sposób zapewnia najlepszą wydajność.

Uwaga: Pompa zanurzeniowa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej poniżej 35°C. Nie nadaje się również do stosowania w słonej wodzie, wodzie z agresywnymi chemikaliami lub wodzie zawierającej piasek.

 

Sprzedaż pompy zanurzeniowej DRAIN 9500 Easy

Pompę zanurzeniową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113962
EAN 4003718062953
maksymalny przepływ l / h 8500 LPH
Max. wysokość tłoczenia w m 6 M
Maks. ciś. tłoczenia w barach 0.6 BAR
Zasysanie płytkie do (mm) 25 MM
Napęd pompy 1-stopniowy
Waga netto w kg 4 KG
Maks. ziarnistość w mm 25 MM
Długość produktu w cm 200 CM
Szerokość produktu w cm 170 CM
Wysokość produktu w cm 300 CM
Waga brutto w kg 4 KG
Długość kabla w m 10 M
Linia Easy
Marka AL-KO

Power supply

Silnik Elektryczny

Engine

Moc silnika w W 300 W

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (3.19MB)
Deklaracje zgodności Download (1.5MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.