Informujemy, że zamówienia złożone po 15.12.2022 roku będą realizowane od 02.01.2023 r. Dziękujmy za zrozumienie i Życzymy Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2023

PRZYCZEPKA COMBI TRAILER CT 400 PREMIUM

Numer produktu: 113870 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Opony w rozmiarze 16x6,5-8
  • Duży, wygodny uchwyt
  • Maksymalna waga załadunku na poziomie 400 kg
  • Do użytku w połączeniu z zaczepem
  • Ruchoma konstrukcja

Najczęściej kupowane razem

1.049,00 zł
Ten produkt
131,00 zł
Duża ilość
131,00 zł
Duża ilość

Łączna cena wszystkich produktów

1.311,00 zł *

Przyczepka Combi Trailer CT 400 Premium

Przyczepka, która posiada ruchomą konstrukcję, dzięki której możesz w szybki i wygodny sposób ją rozładować. Dzięki opon w rozmiarze 16x6,5-8 i maksymalnej wadze załadunku na poziomie 400 kg jest to niezbędne akcesorium do każdego traktora ogrodowego solo® by AL-KO.

 

Szczegóły techniczne przyczepki Combi Trailer CT 400 Premium

Twój idealny pomocnik w ogrodzie. Nieważne czy chcesz przewozić ścinki trawy, liście, nawóz, kompost, piasek, ściółkę czy drewno. Duży i wygodny uchwyt dzięki, któremu łatwo przechylisz przyczepkę lub możesz ją ciągnąć.

 

Sprzedaż przyczepki Combi Trailer CT 400 Premium

Przyczepkę Combi Trailer CT 400 Premium można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Marka AL-KO
Linia Easy
Waga netto w kg 39 KG
Instrukcje Download 0 (0.00 B)


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.