Mähroboter | AL-KO Robolinho Autoupdater

Najnowsze oprogramowanie dla robotów koszących Robolinho® 

Jeśli Twoja kosiarka Robolinho® korzysta ze starszej wersji oprogramowania, możesz pobrać najnowszą aktualizację tutaj. Zalecamy, aby nasi klienci zawsze instalowali najnowsze oprogramowanie, a tym samym posiadali wszystkie aktualne funkcje, aby móc korzystać z ulepszeń w zakresie funkcjonalności i wydajności.

Proszę zwrócić uwagę na następujące informacje serwisowe dotyczące aktualizacji oprogramowania sprzętowego modeli Robolinho® 500 E i I.

Co będziesz potrzebował do przeprowadzenia aktualizacji


| Robot Robolinho® naładowany do minimum 80 %
|
Kabel USB Typ A na Typ B 
| Komputer z portem USB i łączem internetowym.

| Windows 7 ( lub nowszy)


Ściągnij  Robolinho® Auto-Updater

Pobierając program Robolinho Updater wyrażasz zgodę na nasze warunki


Robolinho® Auto-Updater ściągnij tutaj >


Oprogramowanie robota można zaktualizować w kilka chwil przy wykorzystaniu programu Auto - Updater


Podczas instalacji nie rozłączaj kabla USB!!!

Aktualizator Robolinho® zawsze zainstaluje aktualną wersję oprogramowania robotów koszących Robolinho łącząc się z internetem.

W oknie można zobaczyć aktualnie dostępne oprogramowanie sprzętowe dla kosiarki zautomatyzowanej Robolinho®.

Aktualne oprogramowanie zawsze zawiera najwyższą wartość

np. firmware-Robolinho 1150-2009A-NE.hex

W celu zainstalowania polskiego języka wybieraj pliki z rozszerzeniem - NE !!!

Jak tylko klikniesz „START” aktualizacja rozpocznie się. To może potrwać kilka minut . Zalecamy, aby nie anulować aktualizacji za pomocą przycisku „CANCEL”!

Proces instalacji dobiegł końca! Gratulujemy

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.