Szanowni Państwo, w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją informujemy, że wszystkie zamówienia, za które płatność wpłynie po 15 grudnia 2023 r., zostaną wysłane po 2 stycznia 2024 r.

BAZA MULTITOOL MT 40 Li 36 V ZEST

Numer produktu: 113826 Gotowy do wysyłki
10% rabatu 1.429,00 zł
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Wielofunkcyjne urządzenie do pielęgnacji drzew i żywopłotów>
  • Niska waga
  • Duża wygoda pracy dzięki pasowi do noszenia (opcjonalnie)
  • Cichy, bez emisji spalin
  • Zestaw zwiera: nożyce do żywopłotu, sekator, ładowarka i akumulator (4 Ah)

 

Cięcie gałęzi i żywopłotów za pomocą 1 urządzenia. Narzędzie wielofunkcyjne AL-KO 36 V to poręczny i wszechstronne wsparcie w pielęgnacji ogrodów przydomowych.

 

 

Kup akumulatorowe urządzenie Multitool

 

Narzędzie akumulatorowe można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Dane techniczne

Rodzina akumulatorów AL-KO 36 V
Waga netto w kg 1 KG
Waga brutto w kg 2.4 KG
Linia Comfort
Marka AL-KO
Instrukcje Download (921.96KB)
Download (1.96MB)
Download (2.43MB)
Download (3.23MB)
Download (2.9MB)
Deklaracje zgodności Download (114.27KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.