AL-KO oznacza jakość! Jakość, na której możesz polegać i która gwarantuje komfort i radość użytkowania - tym właśnie wyróżniają się innowacyjne narzędzia ogrodnicze AL-KO.

 Karty charakterystyki

Posiadamy gotowe karty charakterystyki narzędzi ogrodniczych AL-KO

Bezpieczeństwo | Informacje AL-KO dotyczące rozporządzenia REACH

Informacje na temat rozporządzenia REACH można znaleźć tutaj

Bezpieczeństwo | Informacje AL-KO o CO2

Wytwarzanie CO2 w silnikach benzynowych w urządzeniach AL-KO

Bezpieczeństwo| Certyfikaty AL-KO

Dowiedz się więcej o naszych certyfikatach

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami pod adresem al-ko@al-ko.pl


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.