Części zamienne do narzędzi ogrodniczych AL-KO

Aby zapewnić szybką obróbkę i dostawę właściwej części zamiennej, przy zamawianiu części zamiennych postępuj w następujący sposób:

| Upewnij się, do jakiego modelu potrzebujesz części zamiennej.
| Każdy model AL-KO ma indywidualny numer artykułu (np. Art. Nr. 112 752), który można znaleźć na tabliczce znamionowej, jak na poniższym zdjęciu.
| Skontaktuj się z najbliższym dealerem AL-KO. Najbliższego dealera AL-KO można znaleźć za pośrednictwem lokalizatora dealerów / usług AL-KO.
| Sprzedawca zamówi u nas wymaganą część zamienną i poinformuje Cię o tym, gdy tylko dostawa zostanie dostarczona.
| W razie potrzeby sprzedawca dokona naprawy za Ciebie.
Wyszukiwarka części zamiennych po numerze katalogowym maszyny 


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.