TRAKTOR T103-16 H BRILL CROSSOVER

TRAKTOR T103-16 H BRILL CROSSOVER

Numer produktu: 119963
NoStockAndUnderStockNotAllowed,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki

Dane techniczne

196.5 CM
Marka Brill
Szerokość robocza w cm 102 CM
Wys. koszenia min/max (mm) 30 - 80 MM
Szerokość produktu w cm 110 CM
Długość produktu w cm 252
Wysokość produktu w cm 118 CM
Funkcja mulczowania tak
Linia Easy
Rodzaj agregatu tnącego Standard
Waga netto w kg 242 KG
Wyrzut boczny nie
Funkcje 3in1
Rodzaj wyświetlacza Brak
Średnica przednich kół w cal. 15X6.0-6
Elektryczne opróżnianie kosza nie
pojemność kosza 300 L
Wskaźn. poz. napełnienia kosza tak
Maksymalna prędkość do przodu 8 KMH
Gwar. poziom hałasu w db(A) 100
powierzchnia do mkw 7000
Średnica tylnych kół w cal. 18X8.5-8
Przekładnia Hydrostat nożny T3
moc urządzenia w kW 9.1
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-krotna
Materiał kosza Materiał z plastikowym wzmocni
Maksymalna prędkość do tyłu Km 3.5 KMH
Instrukcje Download (30.72MB)
Download (20.67MB)
Download (22.27MB)
Deklaracje zgodności Download (108.39KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.